Erkek arkadasıma bu konuda nasıl destek olabilir yardım edin lütfen arkadaslar...

arkadaslar çok canım sıkkın ve sizinle dertleşmek istedim. sevgilimin babasının borcları var. ve bir hayli'de sıkışıklar şuan.. ve halıyle evde gergin bir ortam. babası sert bir insan zaten ve aralarında hep ufak tartısmalar olur. hep babası cıkartır kavgaları . her neyse az once konustuk seviliminde sesi biraz durgun gelıodu canı sıkkın halıyle.. her zaman onun yanındayım bu onu blıyo ama su zamanda nasıl bunu gösterecegımı onu nasıl mutlu edecegımı bılmıyorum. onunla beraber bende cok üzgünüm hiç bise gelmıyo aklıma beynim durdu resmen. hep yaında oldugumuhıssetırmek ıstıyorum. benımle konusurken rahatlasın istiyorum hep. normalde boyleyız hep ama bu sefer farklı işte.. durum ciddi olunca hiçbişeye gülmez oldu..nolur yardım edin akıl verin bana arkadaslar.. bu arada sevgilim calısmıyo o da iş arıyor. bunu da cok dert etmıs durumda..

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel soruydu, umarım yakın zamanda "sorun çözüldü" diye bir güncelleme de görürüz bu başlıkta..

Arkadaşının yaşı, eğitim durumu, yaşadığı kent gibi detaylar soru işareti..

Ama hem o, hem de ilişkiniz açısından en güzeli arkadaşının bir iş bulması galiba..

Hem babasına destek olur (para vermesi şart değil, "baba ben sana yük olmuyorum" mesajı bile babasını sevindirecektir); hem de hayata daha sağlıklı ve umutlu bakacaktır.

Sana gelince: Onun hayatındaki vaha olmaya çalış..

Yaşadıklarıyla ilgili çok fazla detaya girme sorularınla. Sana açıklama yaparken 2 misli üzülecektir çünkü.

Ve şartlar ne olursa olsun yanında kalmaya çalış onun.. Sen pes edersen o daha da zorlanır..

Tebrikler sana da..

0|0
    0|0
    • tesekkur ederım yorumun ıcın. hala durum aynı babası cok zor durumda. evde herkesın canı cok sıkkın. erkek arkadasım 26 yasında. bı cok iş'te calıstı su zamana kdr . o da evde oturmaktan cok skldı. okumus unı mezunu bı ınsan. grafık tasarımı okudu. ıstanbulda yasıyoruz.

• Rica ederim, keşke yorum yapmak dışında da yapabileceğimiz birşeyler olsaydı..

Bu açmazdan kurtulana kadar kendi mesleği dışında bile olsa bir iş bulmaya çalışsa? En azından kendine olan güvenini tekrar kazanır.

Bu işler böyledir, evde otururken iş bulmak zordur ama bir işe başladığında, hayatın kuyruğuna bir yerden asıldığında daha iyi bir iş bulma şansın da artar..

Allah yardımcınız olsun..

Erkekler Ne Diyor 4

• Parada puldan maldan mülkten bahsetme.Duyduğun gördüğün iş ilanı olursa ona söyle yardımcı ol.Fazla bunaltma çocuğu zaten gergindir o.Mümkün olduğunca fazla para harcamayacağınız yerlerde görüşün ve buluşun.

1|0
    0|0
    • evet yardımcı olmaya calısıyorum bu konuda ona. iş ılanı gordugumde ona bahsedıyorum. zatn bulustugumzda para sıkıntısı olmuyo cunku paramızın yetecegı sekılde napıosak yapıyoruz. para yoksa ztn görüşemıyoruz. ama en fazla 1 hafta görüsemedgımız olmustur bn sıknıtı yapmıyorum zaten bunu. onemlı degıl okdr da. biz birbirimizn her zaman yanındayız

• kimse mükemmel insan değildir.Ama mükemmele yakın insanlar vardır.İşte sen osun.Helal olsun sana

• onun iiçin şuan bir iş bulsan bence mükemmel olur. beraber gitseniz konuşsanız falan sonucta iş arıyomus. sonra hep ara sor güldürmeye calıs dısarı cıkart dicemde zaten borcları varmıs. e erkek milletiyiz bayanlarada ödettirmeyiz. bence en iyisi iş bulmak nap et iş buul :)

0|0
    0|0
    • öyle kolay olmuyo ıste hemen iş bulmak :)

• e seviyosan zorluklarla başa cıkcaksın bulcaksın. ne istiyosun yani cocugun durumu cok zor anlıyamazsın yaşamadan :)

• teselli et

0|0
    0|0
    • bende onu dıyorum ıste tesellı etmek ıstemıyorum sıkmak boğmak ıstemıyorum. onu neseendırmke guldrmek ıstıyorum . napabılrım dıe soruyorum :)

• sevgini göster sadece. yapabileceğin çok bir şey yok.

0|0
    0|0
    • onu zaten gösterıyorum. göstermeme gerek yok her zaman zaten onu ne kdr cok sevdıgımı bılıyo.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...