Topuklu ayakkabı önerisi olan?

merhabalar site site geziyorum saatlerdir çünkü aradığım ayakkabılar genelde internette oluyor mağazada zevkime uygun pek ayakkabı bulamıyorum ...yüksek topuk bağımlılığım var.-

-12 cm ve üstü

-platformsuz ayakkabı arıyorum belirttiğim kriterlere uyan ayakkabılar varsa bildiğiniz link paylaşırmısınız?

0|0
97

En İyi Kız Görüşü

• Ben de bir tane var 2 senelik. 2 kere giymişimdir en fazla Hotiç in.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• o ayakkabıyı birilerinemi çakıyosun.

0|0
    0|0
  • 12cm ve üstü, sağlığına yazık

0|0
    0|0
  • yok önerim

0|0
    0|0
  • Christian Louboutin..

0|0
    0|0
  • işte bu en sevdiğim tarz :)) bunu aradığına göre yürümesini de biliyosundur herkes sende :)) :))

0|0
    0|0
    • aynen ...platformsuz yüksek topukların ayağımda oluşturduğu o eğime hastayım ...platform ayakkabılar çıktı çıkalı sıkıldım düz ayakkabı gibi...seviyorum belki ben kuğu gibi yürümeyi hafif hafif parmak ucuma basa basa ...nye bu platform sevdası ıyyşş

• ahaha :D:D teşekkürler teşekkürler saolun çalışın sizinde olur

• eyw küçük hanım :))

• boy pos verirmisin ona göre seçmen lazım

0|0
    0|0
    • ya boyum posum önemli değil yinede illa gerekliyse 173 üm..ama boyum uzun dursun diye deği estetik bulduğum için topuklu seviyorum...

• Platform kullanacaksın ama zaten boyun uzun topuklu seni çok iri gösterir

seviyormusun :)

• platformsuz dedim farkıdnaysan platform istemiyorum sevmiorum gereksiz fazlalık ben platformsuzda daha rahatım

• 0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Ataköy ayakkabının sitesine bak ... Platform topuğu ben sevemedim bir türlü .. İnce sivri topuklu ayakkabılar tek tutkum .. link

0|0
    0|0
  • iskelet sistemini bozduğunu biliyormuydun ben bile o kadar yüksek topuklu giymiyorum 8 9 cm en fazla. Ayrıca yaşın daha küçük 18 yazıyor tabi doğruysa kendinden yaşça büyük durmanda itici olabilir bunlarıda göze al.

0|0
    0|0
    • ay yok zaten evde giyicem aşağıda biyerde bahsettim öyle giyip dağ tepe dolaşmıcam kız ...

• hımm şimdi anlaşıldı niye istediğin :)

• ahahaah xD

• shoetek e bak

0|0
    0|0
  • bence cok asiri yükseklerde takilma ,bir kizi ucuz gösteriyor,daha elegant birseyler giymek istersen HUMANIC markasini öneririm

0|0
    0|0
  • 12 cm ve üstü ayakkabıların hepsi platformlu ne yazıkki tek platform 12-15cm arası çift platform 15-18 cm arası bundan uzun topuk üretilmiyor özel sparişle yaptır ama ayak tabanı ve topuk arasındaki fark yüzünden yürüyemez üstelik ayakların ciddi derecede zarar görür platformla yürümek normal tabanla türümekten daha kolay ve rahat ama tabi senin tercihin

0|0
    0|0
    • sevglim ayak fetişisti :D:D evde giyicem yani :D öyle gezip dağ tepe dolaşmıcam :D ayrıca ben o aşırı topuğun verdiği rahatsızlık hissine ve kasmasına bayılıyorum :D

• hımmm teşekkürler öyle özel byer yokyani...ayh ne ccahilim xD

• :D yok canım olur mu herkes herşeyi bilecek değil ya düşünecek daha önemli seylerin varmıs denk gelmemişsin cahillik değil

• platformsuz olurmu ?

0|0
    0|0
  • onlarla yürümek için kurs veriyorlar mı ki :S

0|0
    0|0
    • ben verebilirim :D 12 cmyle yarım saat oturmadan halay çekmişliğim var xD

• o zaman bir ara sizinle bir araya gelelim ben acemi topukluyum da :D

• ahaha oluuurrr kurs vereblirim gerçekten bu konuda güveniyorum kendime :D plajda kumlarda yürümüşlüğüm bile var topukluyla düşün xd

• 40 yaşına gelince ayaklarının alacağı şekli görmek ister misin?

0|0
    0|1
Yükleniyor...