Bodybuilding ve yüzme aynı gün olur mu?

Yaş 19 Kilo 62 boy 174 body yapıyorum aynu günler yarım saat yüzmeyi planlıyorum bir sakıncası var mı? yüzmeyi hem seviyorum hem de uzayabilirsem 2-3 cm uzamak istiyorum daha önce yapmıştım bir yorgunluk hissetmiyorum herhangi bir sorun teşkil eder mi?

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• yorulursun ama yaparımda diyorsanda buyur :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hayır olmaz,vücudun dinlenmesi gerek böyle yapacağına bir gün body bir gün yüzme yap.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• olmaz kalbini zorlama

0|0
    0|0
  • 2-3 cm uzayamazsın. 1,5 yıldır uğraşıyorum başta kardio daha sonra ağırlık olarak devam ettim. ağır antrenmandan sonra vücut direnci düşüyor, birde üstüne yüzmeyi koyarsan bir dahaki antrenman günü sıkıntı çekebilirsin.(abartmadan iki yüzüp çıkarsan bir sorun olmaz)

0|0
    0|0
  • yok aksine daha iyi olur body yap üstüne yüz güzel olur...benim bir zamanlar uyguladığım programdır...

0|0
    0|0
  • Bence 1 gun body 1 gün fitnes yap fena olrsn:)

0|0
    0|0
  • uzaman kıkırdaklarla aakalı açıksa uzarsın kapalıysa uzamazsın.

0|0
    0|0
  • Body de kanat, sırt ve omuz bölgelerine ağırlık vermezsen o gün yüzmende bir ptoblem çıkmaz hatta yararlı olur ama aynı bölgeyi iki kez zorlarsan bir iki gün ağırlıkta zorlanırsın

0|0
    0|0
  • olmaz kardeş kendini yorarsın istedigin bilgiler bende sor cevaplıyım

0|0
    0|0
  • saçmalama Lan yüzme ile body aynı anda gitmezz özel hoca ile calısıyorum . yasakladı 3 gün yüzme 2 gün body böle yap

0|0
    0|0
Yükleniyor...