Galatasaray'ın yeni transferi Garry Rodrigues'i nasıl değerlendiriyorsunuz? Sizce beklenen katkıyı sağlayacak mı?

26 yaşındaki kanat oyuncusunu Florya'da hemen antrenmanlara başlatarak hazır hale gelmesini hedefleyen Galatasaray'da, Rodrigues'i Atiker Konyaspor maçında 11'de sahaya sürecek en azından maç kadrosuna alacak.
Bunun yanında 2 tanede stoper arayışları devam ediyor. Stoper ve kanat oyuncusu aslınd aşart gibiydi. poldolski gidecekse bir forvet şart ama kalacaksa bence sadece lig için Eren ve Poldi yeter diye düşünüyorum siz neler düşünüyorsunuz?
http://www.ligtv.com.tr/haber/galatasaray-savunmaya-transfer-yapacak

1|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Ben ara transferlere iyi gözle bakmıyorum. Çünkü her zaman söylüyorum kimse iyi adamını ara transfer döneminde vermez. Ancak adamın sözleşmesi bitecek de boş kalacak da öyle gelecek ohoo..

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• galatasay'ın önceliği kanat değildi bruma, podolski, yasin , sinan gümüş varken önce stoper ve orta saha merkeze adam almalıydı

0|1
    0|0
    • Poldiyi daha çok santfor bölgesinden kullanacaklar dostum yerine göre forvet arkası veya kanatda oynar tabiki teşekkürler yorum için.

Kızlar Ne Diyor 2

• pepe ve alex vidali gs dusunuyormus, kanatlar ferrari gıbıyken, defans tofas gıbı cok kotu , podolskının gıtmesı aslında avantaj. patoyu dusunuyor. serdar azızın sezonu kapatması kotu oldu.

dedı oglum : )

0|2
    0|0
    • Selam söyle oğluna ozaman abla :)

• ben anlamam. cıdden anlamam. dıkkatını cekecegını dusundugum ıcın soruyu dısardan okudum. oda bunları yazdırdı bana : )) dusuncesı ıyımı kotumu onuda bılmem ama soyledıklerı bunlar : ))

* a. s. : )

• Hayırlı olsun

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• futbol ile yatar kalkarım , fakat ben bu ismi sadece transfer haberleri çıktığında duydum , çok fazla beklentim yok.. (ribery konusunda da böyleydi ama çok yanıltmıştı dilerim öyle olur ) bir forvet lazım çok acilinden ; top tutan topu iyi dağıtan sırtı dönük oynayabilen, stoper de gereken bir mevki , chedjou göndermemiş olsalardı çokta istemezdim stoper..

0|1
    0|0
  • drogbadan sonra neyini değerlendireyim bunun

0|1
    0|0
  • bu sene galatasaray'dan bir bok olmaz kardeşim ya takımın içine ettiler sistem yok !

0|1
    0|0
Yükleniyor...