#Teknik direktör olsaydınız taktiğiniz ne olurdu?

Terim hocayla aynı kafadayım. 😁
#Teknik direktör olsaydınız taktiğiniz ne olurdu?
#bunasılladam

2|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• 4-4-2 ofansifte oynayan futbolcu, forvet (santrafar) mevkisinde oynayan futbolcuya pas verir ve o da muhteşem bir şekilde gol atardı 😊

0|1
    0|0
  • Fatih Terim gibi taktik değil bol bol gaz verirdim, sonra gelsin milyonlar 😏 Yenildiğimizde de çıkar basına "what can I do sometimes, it's the fitbil that's the fitbil, something happened everything is something happened" der ortalığı sakinleştiririm 😂

0|1
    0|0
  • bilemedim :))
    ama sanırım maç 90 dk top yuvarlak derdim sadece :D

0|1
    0|0
  • Tam ortaya vur, can alıcı nokta.

0|1
    0|0
  • 4:4:2...

0|1
    0|0
  • Recep ivedik taktigi. Aygirrr gibi olacaksinizzzz 😄

0|1
    0|0
  • Doğaçlama takılın...

0|1
    0|0
  • fatih terim gibi kale burda buraya Gol atacaksınız😂😂

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• 4-2-3-1 (2 merkez ya da savaşçı orta saha ile) oynatmayı severim genelde.(FoottBall Manager)
    Ama bu taktiğin sevmediğim yanı bazen oyunu çok fazla kenarlara yılmak zorunda kalıyorsun, özellikle de defansı gömülü savunmalarda, bu durumda da pivot santrfor gerekiyor. O da olunca hücumu yavaşlatıyor.
    Artı yönü ise orta sahayı domine edip top hakimiyetini daha çok elinde tutuyorsun ama her zaman bu taktiğin işe yaraması için hızlı bir yaratıcı forvetin ya da fırsatçı golcünün olmasıdır bu durumda...

0|1
    0|0
  • Saha ici diziliş elindeki oyuncuya uygun olunca basarili olabilirsin. Ama kadroyu bastan kurma şansımız varsa menajer oyunlari gibi , hücum futbolunu sevdiğimden 4-2-3-1 sistemini ana taktık yaparım. Sağlam on libero ve 2 etkili kanat oyuncusu olmazsa olmaz bu dizilişte.
    Rakibe göre değişebilir mesela zamanında inter ce chelsea nin barca karşısında oynadığı gibi 4-5-1 ve 5-4-1 sistemleri de ara ara kullanılabilir

0|1
    0|0
  • Bu Fatih Terim makarası çok dönmeye başladı. Tama gazı iyi veriyor iyi motive ediyor hırslı güçlü ama hiç taktik vermiyor birley bilmiyorda değil. Başarıları ortadadır gerek Türkiye'de gerek avrupada yani bukadar şeyin sadece bam bamla olacağını düşünmüyorum ama oda lazım yerine göre :) Gelelim soruna 4-2-3-1 ideal pes oynarken bile genellikle böyle oynuyorum :)

0|1
    0|0
  • lafta değil gerçekten aynı kafadayım:)))
    misal cm oynuyorum zamanında ve dl lazım. ancak aml var kadroya giremiyor. bende neden olmasın dedim ve aml adamı dl oynatmaya başladım harika performans sergiledi. hem sorun çözüldü hem adam değerini arttırdı...
    bundan bir hafta sonra bizde kadroya giremeyen riera dl olarak oynamaya başladı.
    buna benzer çok örnek verebilirim

0|1
    0|0
    • Bam bam abi 😀

• şimdi hmmıııppffhhh öncelikte tabiii
      kanatlar önemli. ileri geri evett gelecek ortadakiler düşünmücekler basacaklar topun olduğu yerde oynucak. yeri gelince sorumluluk alcaz. bide çok konuşanlarla muhatap olmucaz kart göstertmeye çalışanlara dikkat edicez.4 2 2 2 diyorum. tandem
      topun olduğu yer bize saha. ileri hep ileri böyle bam bam bam
      allah yardımcınız olsuunnn

• 4-2-3-1 bekler kanatlara bindirme yapip içeriye koşu yapacak kanat lar orta ile içeriye dolduracaklar

0|1
    0|0
  • İlk yari 4-3-3, ilkyari at iki tane, ikinci yari 4-4-1-1 al gulum ver gulum...

0|1
    0|0
  • Kalabalık orta saha sıkı defans garanti skor. Juventus sistemi.

0|1
    0|0
  • oyuncu yapısına göre taktik kurarım ama hızlı hücum takım savunması ana prensip

0|1
    0|0
  • herkes forvet :D

0|1
    0|0
  • 4-4-2 ya da 3-5-2.. :)

0|1
    0|0
  • 4 4 2 tecrubeli ve bilinen topcularla kanatlardan hucum oynatrdim

0|1
    0|0
  • 3 5 2