Neden ayrıldığımızın bir önemi var mı sizin için seviyorum işte ve sizce bu mesajı ona atmalı mıyım ?

bugün düşündüm de sen benim duygularımla oynamışsın be eskaza bir şeylere başlayıp 15 gün içinde hadi olmadı eskiye dönüyoruz demek senin için çok kolay olabilir başından birçok kez geçmiş bir şey de olabilir fakat birçok şeyi ilk kez seninle yaşamış biri için benim için hiç de kolay olamayacağını düşünmeliydin atlatmak çok mu kolay sanıyorsun hiç kolay değil göründüğümden daha kötü durumum

sen empati nedir bilir misin? kendini karşındakinin yerine koymak. sen hiç kendini benim yerime koydun mu? hiç yaşadıklarımı anlamaya çalıştın mı? bunu bir kez olsun yapsaydın nasıl bir çıkmazda olduğumu ne derece sağlıklı kararlar verebildiğimi anlardın.

anıları silmek zordur, benim hafıza da biraz kuvvetli malum, daha zor oluyor. seninkini bilmem, muhtemelen diğerlerinin arasına göndermişsindir.

geçen gün bir film izledim

eternal sunshine of the spotless mind

"lekesiz zihnin sonsuz günışığı"

seyrettin mi bilmiyorum. seyretmediysen mutlaka seyret. eminim kendinden birşeyler bulacaksın. sen benim zihnimdeki bir lekesin

ne çalıyor biliyor musun şu an"birgün beni nasıl paslı bir makasla, nasıl derinden budayıp gittiğini farkettim. yeni bir filiz veremeyecek kadar derindi kesip attıkların" (metin özülkü-unutulmuş muydum)çok güzel şarkıdır, tavsiye ederim bunu da

unutkan insanlar şanslıdırlar çünkü yaptıkları hataların acısını çekmezler sende öylesin ve acı çekmiyorsun.senin gibi olmayı çok isterdim umursamaz ama yapamıyorum işte o kadar unutkan değilim beceremiyorum özür dilerim

neden ayrıldığımızın bir önemi var mısizin için seviyorum işte ve sizce bu mesajı ona atmalımıyım ?

ayrılalı 1 hafta oldu ...

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• aynen senin yazdığına benzer bir yazı yazdım gönderdim tam bir ay sonra vevap verme tenezzülünde bile bulunmadı tek söylediği haklısın haksız olduğum hiçbirkonuya cevap vermem ,neden ayrıldık dedim cevap bilmiyorum ,empati konusundada aslında o empatiyi biliyomuş ama nasıl olurda uygulamamış bana bunu yapmış üzüleceğimi bile bile kendisine kızıyormuş ,valla değmiyor sayfalarca yazı yazdım ama anlamaz karşıdaki sadece kendi doğruları vardır pencereden ileriyi gördüğünü ondan ayrıldığını söyler ama aslında gözünün önündekini bile göremez bu tip insanlar

0|1
    0|0
    • :( aynen

empati gerşekten yapabilmek karşındakini kendi yerine koyabilmek çok önemli

ben merkezli bencil insanlarla gerçekten çok zor anlaşmak 2 tarafta bazı şeylerden ödün vermesini bilmeli hep ben doğru yanlız yazdığın her cümlenin başka bir anlamı varken o nun gözünde anlamsız kelimeden ibaret olabiliyor

Erkekler Ne Diyor 1

• Hiç birşey deme haketmiyor hiçbiri. Lanet olsun hepsine sevildikleri günlere.

0|0
    0|0
    • isyankarsın :) ve eminim mesajıda okumadın

• Okudum ama kendini küçültmene gerek yok bu kadar değerli olduğunu hissettirirsen sadece bir tarafları tavan yapar

• değerli ama

Kızlar Ne Diyor 2

• atmamalısın. bu şekilde davranıp hiçbirşey olmamış gibi dönüp giden sana değer vermeyen duygularını önemsemeyen bir adama hediye verir gibi birde deni seviyorum dememelisin. onun zaten yukarılarda olan bitaraflarını daha çok havaya kaldırmaktan başka bir işe yaramayacaktır. bazen en güzel cevap sessizliktir. için çok acıyor kanıyor biliyorum ve yazdıklarından da çok iyi anlıyorum ama bunu onun bilmesine hiç gerek yok. çünki bunun önemini değerini bile anlamayacaktır.

0|0
    0|0
  • Çok güzel şeyler yazmışsın . Ama karşında ki değmeyecek bir karaktersizse bu mektuba ancak kahkaha atar . yavşak herif değilse olgun bir adamsa gönder .

0|0
    0|0
Yükleniyor...