Hislermi etiketmi ????

erkekler siz bir bayanda önce etiketine ve parasına mı bakarsınız yoksa önce hisler mi gelir ? Böyle bir soru soruyorum çünkü günümüzde gerçek sevgilerin , aşkların yaşanmamasın daki sebep maalesef ilk seçeneğin bireylerde özellikle erkeklerde daha ağır basması... yorumlarınızı bekliyorum

Güncellemeler:
sorum pek ilgi çekici gelmedi sanırım kimseden ses yok :)

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bence yanlış cinse soruyorsun.Bunu en çok yapanlar genelde senin hemcinslerin,yani parası var diye en berbat adamların kulu,kölesi olanlar genellikle bayanlar olur.Tabii erkeklerde de azda olsa,parayı tercih edenler var.Bir erkek olarak yanıt veriyim kendi adıma:yaşamımın sonuna dek parasız-pulsuz ve çulsuz kalsamda hiç kimse beni parasıyla satın alamaz.Benim sevgim,gönlüm satılık olmadığı gibi,hiç bir zenginin parası onu almaya yetmez.Ha diyelim ki zengin birisi çıksa karşıma,onun parasıyla yaşamaya ihtiyaç duymam.Benim bir bayanda aradığım iki özellik olur,birincisi benim hoş bulduğum,ilgi duyduğum kişi olması,ikincisiyse kişiliği ve sevgisi.Zeki,uyanık ve anlayışlı olması.İnsanı insan yapan şey etiket değildir,hiç bir öğrenim kurumunda "iyi insan oldun" diye diploma vermiyorlar.

0|0
    0|0
    • evet ama bu sensin ...günümüz erkeklerin çoğu önce etikete ve çalışıosmun ona bakıolar sevseler bie bu onlar için ayrılma sebebi olabiliyor...malesef dünyatersine döndü kızlar artık böyle birşey yapmıyor erkekler yaptığı için bilhassa erkeklere sordum

• bayanlar hayatları boyunca çalışamıyorlar malesef onlarında evlilikleinde çalışmadıkları zamanlar oluyor biliyorsunki hamilelik çocuk gibi...bu evrede erkeğin evini geçindirmesi gerek ve bayanlar bu yüzden durmu iyi birisini seçmesi pek yadırganacak ve üzülüncek bir olay değil .. fakat erkeklerin böyle bakmasını anlayamadım anlayamıcam da sanırım.. tamam hatun çalışmalı kendi özgürlüğünü kazanmalı bu ayrı bişi ..ama o para onun olmalı erkekte öyle değil o geçindirmek zorunda..

• Şunu demek istedim,hayat ortaktır.Yoksa illa çalışmak zorunda anlamında söylemedim.

Erkekler Ne Diyor 3

• şimdi bu soru erkeğine göre değişir..durumu iyi biri hisleriyle hareket eder..durumu berbat biri kurtarıcı olması için seçer kadınını..

0|0
    0|0
    • yok malesef bilhassa durumu iyi biri hisleriyle hareket etmiyor

• ozaman o adam sıkıntılı..onunla zaten olmaz..para para bir yere kadar..

• etiketine bakmayan arkadaşlar ücret ödemekten korkmayanlar olsa gerek bu durum getiriyor davula vuran tokmağın dengini anlatabildimmi?

0|0
    0|0
  • önce bir etikete bakmak lazım sonra kasada sorun çıkmasın :/

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...