Ne kadar samimi gülümsersiniz?

ne kadar samimiyetle bağlısınız hayata sevdiklerinize

en sevdiğiniz yönünüz ve yüzünüzde sıcak gülümseme sebebi olan şeyler neler

şimdiden güzel günlere , güzelliklere uyanın

her an ve her zaman sevgiyle kalın

0|0
18|7

En İyi Kız Görüşü

• Gülmeyı seviyorum kimse üstüne alınmasın :))

Ama bazılarıyla gülmek daha eğlenceli.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• çok kereler yalandan gülümserim. beni gülümsetemiyor bu hayat :) kendim konuştuğuma gülümserim, küçük bir çocuğun anlatmaya çalıştığını dinlerken gülümserim. bazen babamın espirilerine, çok zaman da, eski türk filmlerine gülümserim. birde bana güven duyduğunu hissettiğim an sevdiklerime gülümserim. sanırım kocaaa hayatta başka gülümseyişlerim yok gibi

0|1
    0|0
  • Bazen numara yapmak zorun da kalıyorum .

0|1
    0|0
  • tebessümüm içtendir yapmacık değil:)

0|1
    0|0
  • hoşuma giden her şeye her duruma elimden geldiğince içten gülümsemeye ve tadını çıkartmaya çalışıyorum...

0|1
    0|0
  • gülüşümden oldukça rahatsızım içimden geldiği gibi gülemem karekter olarakta espiri yapan espiriye gülen sürekli maske gibi 32 diş gezen biri değilim güldüğüm anlar nadir oldugu için çok samimi ve içten oluyor

0|1
    0|0
  • en çok gülen insanlar ağır depresyonlar atlatmis insanlardir diye duymuştum. Espiriliyimdir kızlar arasında güldürürüm daha çok ama normalde gözlerinin içi gülüyo diyen çok kişi oldu

1|1
    0|0
    • aslıda o her kavram tersiyle vardır ve değerlidir düşüncesinden yola çıkarak söylenmiştir ki doğrudur...

• Güler yüzlü olduğum söylenir .. hani gülünce gözlerinin içi gülen cinsinden ...

1|0
    0|0
  • yüzümdeki tebbüssümün sebebi ne kadar samimi ve içten ise bende o derece içten olurum.

0|1
    0|0
  • Güldüğüm zaman dünyanın en samimi gülüşlerinden birine sahip olduğum söylenir ve gülmemle meşhurumdur. O kadar fazla ki gülümsememe sebep olan şey,hepsini yazsam roman olur. Yalnız şunu söyleyebilirim: şaşırma duygumun her daim canlı kalması beni en sık gülümseten şey.

1|0
    0|0
  • ruh halime bagli

0|1
    0|0
  • profil resmine çok samimi gülümsedim. bak böyle : ww.oyunsorf.com/img/troll-face.png

0|1
    0|0
  • şulh kahkahalarım vardır tebessüm ederim ama gerçekten onun dışında asık suratlıyımdır.

0|1
    0|0
  • Sahte gülemem ki..

0|1
    0|0
  • saba tumer gıbı olmasada ya tam samımı guluyorum ya hıç gulmuyorum gulmeyı severım

0|1
    0|0
  • bazen yapmacık gülmelerim oluyor

0|1
    0|0
  • gülmek bana yakışır en çok idaalıyım :)

0|1
    0|0
  • samimi değilsem hiç gülmüyorum. anlaşılır zaten yüzümden.

1|2
    1|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Acıtasyon yapmak için söylemiyorum ama gülmeyi unutalı uzun zaman oldu. Hiç mi gülmüyorum gülüyorum, gülümsüyorum ama eskisi gibi içten değil yani gülemiyorum olmuyor nedense

0|1
    0|0
  • Gülersem tam gülerim yoksa hiç gülmem.

0|1
    0|0
  • zoraki gulumsemem fena halde belli olur benim :) gercek gulumsememde ise gozlerim bile isildar sevecek bir cocuk gibi gorunurum :) gulmeme her sey sebep olabilir, dondurma yemek, guzel bir muzik, sevdiklerimden bir mesaj vb.

1|1
    1|0
  • Samimi gülümsüyorum ama bu istediğim gülüş değil.

0|1
    0|0
  • Çok gülümsemem hayatımda genelde ciddiyim gülümsememe izin vermiyor hayat

0|1
    0|0
  • Dişlerim çok güzel olmasına rağmen gülerken dişlerim gözükmüyo çok komik oluyorum ben :D

0|1
    0|0
  • sevdiğim şeye gülerim abe :p

0|1
    0|0
Yükleniyor...