Kac kilo verebilirim ve nasi?

ii geceler arkdslar ben 57 kiloyum ve 6 ay icnde 10 kilo kadar vermek istiyorum ayni anda kalcalarmi forma sokmak istiyorum plates bandlarna basladm bu seklde kilo veren varmi? en kolay nasil kilo verebilirim?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• 10 kilo 2 ayda verirsin kalan 4 aydada cok ciddi kas kutlesi yapabilirisn

1|0
    0|0
    • o bandlar ise yararmi diyosn?

• aynen peki ya su icme? baya zorluyorum kendmi su icmeye oda zayflamaya yardm ediodur heralde

• Fit365 diye bir program var indir

Erkekler Ne Diyor 9

• Yağları vücudumuz enerjı olarak kullanmak adına depo eder, yaglarin depolandigi yer kisiye gore degisir.. kimi gobekte kimi basende kimi yanlarda ve bazende tum vucuda yayilabilir, o nedenle bölgesel yağ yakımı diye birşey yoktur inanmayın böyle şeylere... yağlarından kurtulmak için günlükk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000 kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor ayrıca kaslarını korumak adına proteinli beslenmeyide unutmamak gerek.. umarım anlatabilmişimdir.

0|0
    0|0
  • verirsiiin raad ol devam

1|0
    0|0
  • kalça için squat ve sıkılasmak için plastes yap kardiyo hap ama kendini zorla yağ yakımı için şeker kesmelisin

1|0
    0|0
  • uygun bir diet ve spor isini fazlasiyla görecektir

0|0
    0|0
  • en kolay öpünlerden sonra kusarak kilo veirsin ama sağlıksız

0|0
    0|0
  • niye iskelet olarak işe mi başlıycan

0|0
    0|0
  • antrenman programı ile

0|0
    0|0
  • Bak şimdi yarın tıka basa yemek ye ve tartıl sonra büyük abdestini yapınca bidaha tartıl göreceksin farkı kilo vermiş olacaksın :D yemek yiyerek kilo veriyorsun süper bence

0|0
    0|0
    • :D salak ne ictn gece gece

• ahhahaa açıktan yazardım da çok troll oldu hesabı bozmiyim dedim :DSD

• hahaha :D

• verirsin kilo yemezsen verirsin

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ekmeği azaltmalı hatta yememelisin. Çay içiyorsan şeker atmamalısın birde saat akşam 19.00 dan sonra birşey yememeye çalış yiyorsanda kalorisi az şeyler ozaman verebilirisin

0|0
    0|0
Yükleniyor...