Şartlar ve idealler karşı karşıya gelse şartlarınıza mı yoksa ideallerinize mi ayak uydururdunuz?

Şartlarınız kesinlikle para kazanmanızı sağlıcak bir işde çalışmanızı gerektiriyo ama gerçekten istediğiniz bir idealiniz var ve bu hemen olabilecek bir şey değil. Bir kaç yılınız öğrenenek geçicek. Yani her iki şekilde de bir zaman zarfı var. Hangisi yapardınız?

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• İdealim şartlarımın iyi olması :)) Bu yüzden bir taşla iki kuş vurmuş olurum -_-

0|0
    0|0
    • O açıdan bakarsan çok mantıklı ama şartların idellerini geride bırakıyo ve sen zaman geçtikce ileri gidiyosun. Bu yüzden bir daha o yolu geri dönüp yürür müsün, yoksa ne gerek var zaten geçtim o yolan mı dersin ?

• Teşekkür ederim. :) Mahçup oldum soruların da çok iyi boş soru sormuyorsun..

• Ara sıra geyik de yaparımda ;) Merak ettiğim şeyler var ya da kararsız kaldığım şeyler. Sormamın nedeni de insanların kafa yapısı nasıl acaba diye merak ediyorum.

Ama geyik yaparsamda bol soru sordun diye azarlama ;)

Kızlar Ne Diyor 4

• şu anda bu ikilemi bende yaşıyorum hep kimya okumak istemişimdir türkiyenin en iyi ünivlerinden birinde kimya tutuyo ama aynı zmanda mühendislikte tuttuğu için ailem pek sıcak bakmıyo kimyaya çok kararsızım

0|1
    0|0
    • eğer şimdiden ideallerinin üzerine örtü örtülmesine izin verirsen ilerde oraya çimento dökerler söylim ;) Yanlış anlama sakın ama senin durumundan bir ileri seviyedeyim şuan. Ukalalık yapmış da olmim de bu arada :)

• :) çok haklısın ideallerimi şimdi savunmazsam ileride hiç savunamam yalnız şimdide şöyle bir sorun çıktı ben İstanbul dışında yaşıyorum kimyada istediğim üniversitede istanbulda ailem sırf onların dediğini yapmadım diye beni istanbula göndermezler kendi şehrinde oku okuyacaksan derler o sorunu nasıl aşsam bilemedim şimdi :D

• valla beyaz atlı prens gelipde seni kaçırcak değil, hani benim de böyle bı durumum olucak 3 ay sonra, bende istanbula gidebilirim. Bizimkilerde yok diyolar ama ben gidicem kendi imkanlarım el verirse ;)

• İdeallerim...kafama ne koyduysam alırım.

0|0
    0|0
  • ikisinide beraber yürütmeyi denerdim.

0|0
    0|0
  • idealim zaten böyle bir olayımda var:)

0|0
    0|0
    • böyle bir olayımda var derken :) kusura bakma anlayamadım :)

• teşekkür ederim:)

• rica ederim :) İdealin ney bu arada ?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...