Süt ve yüzmenin yararı ne ?

Arkadaslar okuyorum burda yüzme ve sütün vucuduma etkisi ne oLur düzenli yapıyorum gelişimimm Nasıl olur sıkılmaya basladım hala aynıyım 1 ay oldu :(

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• uzamak için süt yerine yoğurt yemelisin. sütteki kalsiyumu vucudun kullanması için fosfora ihtiyacı var. bu yüzden sadece kalsiyum alman onu vucudunun kullanıyor anlamına gelmez. önce mekanizmanın metabolizmanın nasıl davrandığını nasıl calıstığını anlamalısın sonra buna uygun beslenmelisin. ve tek düze beslenmek olmaz. beslenmeni düzenlemelisin. ve vucutu uyurken gelişir.. uykuna dikkat etmelisin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 1 ayda degıl1 yılda gorursun etkısını:)

0|0
    0|0
    • 18 den sonra boy uzarmı peki düzenli bir sıkı calısma ile. 3.4 cm uzar mı

• tamam iste :D fazlası zarar ayy mk naparsan yap isterse 10 litre ic:D

• :D terbiyesiz

• 1 ay daha az,2-3 ay daha çalış..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Sütte yüzersen ayrı etkisi olur, suda yüzerken süt içersen ayrı olur..

Birincide cildin güzel olur, ikincide mideyi bozman garanti olur. :)

Şaka neyse de özellikle yüzme güzel seçim.. Bir de basketbol türü bir spor denersen etkisini görebilirsin..

Kolay gelsin..

1|0
    0|0
    • basket diil dee body yapıorm

• vücut geliştirmeyi kastediyorsan eger etkisi olarak süt protein kaynagınıdır protein kaslar için en önemli maddedir.Yüzmek omuz kol ve bacak kaslarını geliştirir.Dogal olarak yapılan gelişimdir yavas ama kalıcı olur 6 aylık sürecte düzenli olarak yaparsan farkı görürsün sadece süt içmek yerine baska protein kaynakları yemelisin yumurta örnegin

0|0
    0|0
    • yumurtada yiyiorm günde 2 tane

• ne gelişimi?

0|0
    0|0
  • yaşın ufak olaydı boyunu uzatırdı 18 ve üstüsün sanrm genişletir vücudunu kaslaştırır vs

0|0
    0|0
    • 4.5 cm uzasam yeter falcao abim

• 18 19 20 olsaydı şansın biraz daha yüksekti sen bir ortapedi bölümüne git doktordan el filmi iste o sana net birşeyler söyler ama bunun yanında zıpla sen 1.74 e kdr cıkar zannımca

• ip atlıorm abi

• 1 ayda domates yetişmiyor bir sakin ol sabret

0|0
    0|0
Yükleniyor...