KAS ÇALIŞTIKTAN SONRA NE YEMELİ?

Şu proteinli yicekleri aklımıza ne geliyosa yazsak çok iyi olur :) Mesela dambılla kol kası çalıştım hemen üstünemi almalıyım proteini? Sütte nebilim kakoolu pudingde falan var mıprotein yani yetermi?

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• En kaliteli protein yumurtada var eskiler derki yumurta temiz kas yapar

anterman sonrası vucudunu dinlendirimeden yani uyumadan önce almalısın 70kg 100 gr protein bir yumurada 7 gr protein mevcut - 10-15 adet muhtemelen yiyemezsin artık süt et vs ile geri kalan protein ihtiyacını gidereceksin

0|1
    0|0
    • Tam anlayamadım çalıştıktan sonra 100gr proteinmi almalıyım? :)

• gun içinde alacaksın fakat antreman sonrasıda protein almalısın toplamı 100 gr bilmiyorum kac kilosun mesela ben 80 kg 120-130 gr protein almalıyım antreman sonrasında 4 adet yumurta yiyorum sonra yatıyorum

Kızlar Ne Diyor 5

• protein satılıyor onu kullan ise yarar

0|1
    0|0
  • süt iç :)

0|0
    0|0
  • çalıstıktan sonra protein tozu kullanıyorsan onu iç. yarım saat 45 dakika sonrada 100 gr tavuk gögüsü ye

0|0
    0|0
  • Tabiki çiğ yumurta içmelisin.

0|0
    0|0
  • Süt,yumurta,tavuk,et,peynir,yoğurt,balık,tahıl ürünleri

seç-beğen-al

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• bol bol yumurta tüket ucuz ve çok zengin protein bakımından hata bulursan köy yumurtası ayrıca bıldırcın yumurtası günlük 2 tane de çok iyi geliy bünyene göre bir diyet uygula.

0|1
    0|0
    • Çalıştıktan sonra bir yumurta yetermi? Sadece beyazınımı yemeliyim ? Ette tavukta sütte falanda var mıprotein yani yetermi?

• sen kendini besle süt yumurta en az 3-4 yumurta 90 dk sonra başla

• bir gün dinlendir kaslarını sonraki gün yine tekrar :)

• proteini bol besinler

0|0
    0|0
  • Antremandan sonra kaslar yıpranır. Bu yüzden antremandan sonra 20-25 dakika içinde protein tozu kullanır body çalışanlar o esnada kaslar açıktır faaliyete dvam eder ve beslemek zorundasın, yediğin etin 1-1.30 saatte proteinini alır kaslar buda kas yapımını yavaşlatır. Sen normal beslenmene dikkat edeceksin, protein tozunu sadece idmandan sonra al yeni başladıysan onada gerek yok en etkili protein hayvansal gıdalardadır. Özellikle sabahları 5-6 adet yumurta beyazı ye sadece.1.adet sarısınla ye, peynirlrde en iyi protein lorda dır. Tavuk göğüsü ye yağ yoktur mükemmel bir protein kaynağıdır. Balıkta çok önemli rotein kaynağıdr. Süt hazmı yavaşlatır bunu nutma sütü yatmadan önce iç yağsız olsun mümkünse, kako koyma sakın tabi vücut yapmak istiyorsan bunlar şart mümkün olduğunca yağlı besinler tüketme, gün içi larbonhidrat almayıda unutma haşlanmış yağsız tuzsuz patetes iyidir bu konuda ya da yağsız tuz suz makarna bol şans :))

0|0
    0|0
  • sade süt içebilirsin, muz,elma yiyebilirsin. yalnız ufak ağırlıklarla çalışmakla pek bir şey olmaz. protein tozuda kullanma

0|1
    0|0
    • Zamanla artırırım ama protein alminca bir işe yaramıyo sanırım. Bu arada sütü sade içemem kakoolu içsem olmuyomu? :)

• protein al fakat protein tozu kullanma, doğal yap. doğal yapıyorum yavaş yavaş sabır :)

• Aga doğal diyorsunuzda yediklerimizn hangisi doğal ? tavuk 20 günde büyütlüp satışa çıkıyor. Balıklar çiftlik sebze meyveler hormonlu hangi doğaldann bahsedyorsunuz.

• antremandan çıkar çıkmaz whey protein içiyorsun bir ölçek sonrasında 30 dk sonra karbonhidrat ve protein ağırlıklı bir servis tabağı yemek yeeee örnek bir avuç prinç pilavı veya bulgur 150 gr et kırmızı ette olabilir yanında bir kase yoğurt..

0|0
    0|0
  • Protein'leri, spordan önce ve sonra almalısın dostum..

Hiç olmazsa Spordan sonra 160 gr. balık / tavuk / hindi eti vs. gibi şeyler tüketmelisin..

0|0
    0|0
  • Tavuk göğüsü/elma suyu..

0|1
    0|0
  • muzlu süt candır. kas kaybını ve enerji ihtiyacını karşılar

0|0
    0|0
  • O para verdiğiniz ve karşılığında size antrenörlük yapan adamların ta ağzını - yüzünü s... ben.

1|0
    0|1
  • Bizim bir Mevlüt abi var bir arabasına bin 15dk. da VanDamme kası yaptırıyor..

0|0
    0|0
  • Kanka ben spordan cıkdıkdan sonra 1 litre süt içiyorum yararı var

0|0
    0|0
Yükleniyor...