Kapat

Yeni programım nasıl değerlendirirmisiniz?

Pazartesi: ön kol / sırt / karın
Salı: göğüs / arka kol
Çarsamba: omuz / bacak / karın
Persembe: ön kol / sırt / karın
Cuma: off
Cumartesi: göğüs / arka kol
Pazar: ön kol / sırt / karın

NOT : destekleyici olarak weider (protein), progainer (karbonhidrat) ve bcaa kullanmaktayım.

Güncellemeler:
Sitede yok mu fitnessçi 😂😂
Full body programı kullanan yokmu?

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

• Çok iyi

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• gereksiz bir sekilde agir. 4 gun arka arkaya gidip de kaslarinin gelismesini bekleme. boyle split progran uygulayacagina fullbody programi uygulayip haftada 3 4 gun antrenman 1 2 gun de cardio yaparsan daha faydali olur

0|1
    0|0
    • 3 4 ay bu şekil çalıştım ve faydasını gördüm
      Her bölge 2 gün dinleniyor zaten
      Ama bahsettiğin programı biraz anlatırsan çok sevinirim

• ben daha memnunum. splitte haftada 1 bacak calisiyosun fullbodyde haftada 3. bu da senin kas gelisimini hizlandiriyor

• Eywallah full body programına geçmeme vesile oldun. Gizli üye olmasan takip atardm

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 5

• Günlük sadece iki kas grubunu çalıştırmanı öneririm.

0|1
    0|0
  • Bence 1 gun kol-gogus-bacak, 1 gun sirt omuz arka kol 1 gun dinlenme seklinde yap sfjsjs

0|1
    0|0
  • Değişiklik olarak kullanılabilir kardeşim ama sanki biraz ileri seviye programı değil mi sence? Sırt önkol ve göğüs arka kol yazmışsın ama büyük adeleleri çalışırken küçükler extra çalışacak zaten. Bence gereksiz yormuş olursun. Bence küçük kas gruplarının yerlerini değiştir. Mesela, sırt triceps, göğüs biceps çalış. Ben öyle yapıyordum. Şu an trk adele çalışıyorum.

0|0
    0|0
    • Reis göğüs çalışırken arkakol da devreye giryomuş o yüzden göğüs arka kol yazdım yanlışım varsa düzelt :))

• Göğüs çalıştıktan sonra arka kolun zaten yorgun olacaktır. O yorgunluğun üzerine tekrar arka kol antrenmanı yapacaksın ve iyice yormuş olacaksın. Uzun süreli antrenmanlar evertraining'e sebep olur

• kardeşim benim programın 1gün göğüs ön kol 2 gün sırt arka kol 3 gün omuz bacak

0|1
    0|0
    • ve kim verdi bu programı sana

• karbonhidrat çok tüket

• Eyw

• Göğüste arka kol sırtta ön kol çalışır bence kollara çok yüklenirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...