Facebook ilişkileri yiyip bitirir mi?

sevgilinizle hiç facebook yüzünden kavga ettiğiniz oldu mu, birbirinize hakaret varan facebook merkezli kavgalar, küsmeler, ayrılmalar...

facebook arkadaşların ne kadar işine yaradı hayatını kolaylaştırdıysa sevgili ve çiftlerinkini de o derece zorlaştırdı haksız mıyım?

yok bizim neden şöyle fotomuz yok, sen neden ilişkisi varın karşısına ismi mi eklemiyorsun, vayy biz neden face den etkinlik düzenlemiyoruz, vay efendimm sen bu kızı nerden tanıyorsun da arkadaş oldunn... kızların faceleri ayrı olay zaten ekleyen mesaj atan ganimet gibi pusulanın nereyi gösterdiği gayet belli... ne olacak bu ilişkisi var olanların facebook durumları ? kapatmalı mı sağlıklı bir ilişki için yöksa düzenli hale getirilebilir durumda mı ?

0|0
8|8

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşlar size benim hikayemi anlatam bana yardımcı olun ben bir erkeğim facede bir kız sevdim 4 yıldır tanıyorum ondan telini istiyorum daha doğru düzgün tanımıyorum seni can diyor onu daha yakından tanıyıp görmek istiyorum hep bir bahanesi var en msnden görmek istedim kamera açtı bana canlı gördüm ama o hiç benimle ilgilenmedi ve demedi bana sen neden kamera açmıyosun diye onun bi tanede sayfası var hep sayfa hakkında konuştu benimle can sayfa neden düşüyor nasıl yükseltiriz arkadaşı var ebru ikisi ortak açmış oda bana bir söz verdi can sayfayı bin yap dile benden ne dilersen dile diye bir söz verdi özlemle konuşturrum seni dedi bende bin yaptım sayfayı oda dedi sen sözünde durdun şimdi bende telini ver dedi ben vermedim dedim kullanmıyorum sen ver bahane yaptı o vakit özlemin telini ver dedim hattımla silindi ezberimde yok alırım verrim dedi ve sözünde durmadı şimdi arkadaşlar bunlar beni sayfa içinmi kullanıyor nolur yardım edin daha fazla dayanamıyorum seviyorum ama obeni sevmiyor ama oynuyor gibi geliyor bana şimdi arkadaşına yazdım msnden canlı gördüm onu diye ama hiç benimle ilgilenmedi ve bana demedi sen neden kameranı açmıyorsun diye hep sayfadan bahsetti dedim oda şöyle yazmış onun herzamnki hali varsa yoksa sayfa bunu bilmiyomuydun ? bende şöyle dedim sayfasıyla mutlu olsun pes ettin yani demiş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Zamanın da ettik artık etmeye tenezül bile etmiyoruz:D

0|1
    0|1
    • yaaa all benden de o kadarrrr... kavga edecek oluyoruzz biseyler soyluyor duruyorrr ben sanki hic bisey yokmus gibi bi markete kadar gideyim ben yapiyorum ugrasmiyorumm.. o da guzel bi duyguymus ama patlayinca tam patliyosun o zaman daa

• heyy eklememissin arkidis olarak ama

• abartma ok bys

• facebook kadar gereksiz bi şey var mı ya onu bi söyle. ne yararını gördün. bi tane say tamam diyim. ben daha çok zararını gördüm. azcık bi süre açmıştım kapadım sonrasında. bırak ilişkiyi hayatını bile mahvedebilen bi şey. bütün tanıdıkların, arkadaşların, sana yazılanlar, taglendiğin fotoğraflar her şey ortada.

0|0
    0|0
  • ben zaten çözemedim normal insanlar ünlüler gibi yasamaya calısıyor komik oluyor ünlülülerde aslında görünmeye ekrana gelmeye calısır her hareketi ile cepten gizli aratıp yerini söyler sonra cekmeyin der sizinkide o hesap hergün gördügünüz insanlar tanıdık bildik yüzler ama olsun face olsun ilişki yaz sevdigini yaz foto yükle yorum yap begen bilmem ne oo bu nedir ya

0|0
    0|0
    • yok bebis yaa 400 tane arkadasim var benim nerde goruyorum hergun hepsini.. bir ay icinde 100 tanesini bile goremiyorumm.. is yuzunden

• bebis derken?

• kesinlikle kapatılmalı

0|0
    0|1
    • bence sen de bu gogsunu bagrini kapatmalisinn gunduz gozuyle seytan doldurur walla... sonra fatmagulun sucu olursunn... ama sucun belli senin :))) sucun sevmekk :P

• o zaman sanane diycene oyle deseydin.. boyle itiraf ettirirler bebegimm.. kizma itiraf ettirmekti amacim :)) en basta sakaydi da tabi sen ters yapinca deisti

• tanımadığn insnlara faişe bebğm vs dicek kadar kişiliksizmisndir sen her zaman

• facebook yüzünden kavga ettiğimiz çok oldu

1|0
    0|0
    • evettt ne yapacauhhh bu isiii... bennn kavga etmekten sogudum yaaa.. eskiden eeglenceli gelirdi :D

• güzel kızlarla konusuyorsun demek ben olsam gebertirdim seni vallahii :D

• oylee bebegimm... gebertmezsin yaa kiyamazsinn bu cok sevimli masum bi yuzum var :DD

guzelsen senle de konusabilirim bak mesela simdi.. icime kurt dusurdun guzel misin ki sen kleopatra :D

• facebook kavgaya sebep olmaz...fazla ciddiye almamak lazım.

0|0
    0|0
    • oluyo bebegimm nasil olmaz yaaa. kanli bicakli oldukk... vayy efendimm facebookda arkadaslarimi listelemisim de isyeri kisitli falan diye ayirmisim o neden diger adli grupdaymiss... lann bu da sorun edilmez ki yaaa..

• facebook yüzünden sürekli kavga ediyoruz. hala daha etmeye devam ediyoruz.

0|0
    0|0
  • biz o yüzden ayrıldık ya kardeş :S

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• biri diğerini gerçekten sevmişse onun için fedakarlık yapabilmelidir ya her ikiside kapatıp dondursun yada her ikisinde de birbirlerini şifresi olsun birbirlerinin hesaplarına arasıra bakarlarsa içlerinde uhde kalmamış olur yani kavga dövüşe gerek kalmadan orta yok bulunabilir

gerçi şu da varki kişi niyeti bozduktan son ra bile çakma profil bile açlıp açar yapacağını yapar yani bi bakıma karşılıklı olarak güvenmek zorundayız gib bi durumda var yani

0|0
    0|0
    • yaa niyeti bozuksaa face falan hepsi hikaye.. oyle biriyse ucani kacani zaten.. ama duzgun birisiyse bile face tehlikeli olabiliyor.. gunduz okulda dogru durust selam vermedigii adam tatlim hayatim yok begeimlii konusuyor.. la sittir git deyip silip engelliyorum kavga ediyoruz :D

• yok iiiyim yaa.. sakaydi

• :)) tamam

• gecenın yarısı sınıftan bır arkadaşıyla canımlı cıcımlı konuştuğunu gorunce. ya oradakı butun erkeklerı sılıp bırdaha hiçbiriyle muhattap olmayacaksın yada sittir olup gıdeceksın dedım. oda hepsıyle ilşkiyi kesmıştı. şimdi iyimi kotumu bu :)

0|0
    0|0
    • yaa abii ii posta koymussun helal olsun. ama bu seferde senden gizli konusur.. konussun yuzyuze telefonda onda bi sorun yok da internet geceli gunduzlu cok samimiyet tez bok getiriyor.. face ortami bozuk insanlar gaza geliyor.. nasil balayi oteline yalniz gidince ister istemez uyarilirsin aranirsin face de profillerde her turlu resim var benzer bir ortam olusuyor...

• facebook yuzunden bana trip atsa, herhangi bir nedenden de hakaret olsa aramizda, su anda sevgilim olmazdi. o tur sacmaliklara takmayacak kadar kendine ve bana guveniyor sevgilim.

0|0
    0|0
    • kardesssssssssssssssssss... ruyalardasin. uyan.

• artikk kavga etmeye tahammul edemedigimden sorun yokk... ama sinirimi bozuyor yine de bazi salakca seylerr.. kavga etmekten sogumak da kotu dimi yaaa... demekki birseyleri duzeltemeyecgine inanmissin artik umutsuzluk kaplamiss.

• yahu kavga saygisizlik sacma seylerle iliski mi yurur?

• facebook çok gereksiz birşey yaa.

0|0
    0|0
    • oyle diyosun ama kulaniyosundur sen de kesin.. kotu aliskanliklar listesine alinmali bencee.

ne zaman demode olur merak ediyorum. olur mu ya da

• eğer internetin boş yere bagımlısı isek mutlak ilişkileri zayıflatır.

0|0
    0|0
    • en genelleyici ve en dogru yorum bu diyebilirimm... tv aile yapisini bitirdi derdi eskiler internet insanlari bireysel olrak da bitiriyor aileyle kalmiyor.

• kesinlikle kapatılmalı.çiftler de tek olanlar da kapatmalı facebooku

0|0
    0|0
  • Ulan senin kız arkadaşın sonuna kadar haklı sana güvenmemekte. Şu yorumlara bak her kızın cevabının altına bir "bebeğim" bir asılma durumu, bir iki kişi terslemiş ama yüz yok ki.

0|0
    0|0
Yükleniyor...