Hatasını anlayıp şans isteyenler

özelıkle erkelerın cevaplamasını istiyorum 2 seneye yakın bir geçmişimiz var bazı hatalar yaptı şöyle diyeyım bır kıza mesaj atmış kız mesaj atmış oda karşılık vermiş oyunla ılgılı bunu ben yakaladım kendı açıkça söylemedı ondan öncede facebbokta yakaladım oyundan kızlarla oyun hakkında konuşmalarını kotu bır soz aldatma kesınlıkle yok ben bunu yediremedım ben konuşmak istemedım o ise her gün mesaj atıyor hatalıyım diyor bır sans vermemı istiyor sadece benden ben ise çok kararsızım bır yandan sınırlıym bır yandan çok seviyorum piman olan bir erkegı nasıl anlayabılırım

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Her insan şansı hakeder. Güveniyorsan, verdiğin şansın bir önemi yok. Bırak gerisini o düşünsün.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• aman be sende..kızlarla konuştu diye yani yapılırmı böyle..kim olursa olsun isterse aşkından gebersin her erkek yapacak bunu..niye kafaya takıyosunki?

0|0
    0|0
    • ama ben hıc bir erkekle konuşmuyorum ki gerçekten yapsam bıle gızlemıyorum o ise gızledı ve ben yakaladım söylerse bıtcegnden korkmuş

• yok daha neler :)) o aglasın onu kaybettım diye

• benden demesi..

• bana cok basit bir sebepten ayrılmıssınız gibi geldi ilişkilerin böyle kolay ayrılıp barısmaların cok zarar verdiğini düşünüyorum ayrıldıktan sonra eskisi gibi olmuyor hiç birşey benim fikrim bu tabi barısmanız dileğiyle

0|0
    0|0
    • Karşındakı ınsanın kımseyle konuşmasını istemıyor facebook bıle kulanmasını ıstemıyor ama o yapıyor

• anladım eger barısmak istiyorsa bunu söylemelisin benden istemediğini senden yapmıcaksın dersin bu tarz bir şekilde

• Herşeyı yüzüne söylemk istiyorum

• Son bir şans ver bir daha yapmazsa seviyor pişmandır bir daha yaparsa zaten maksadı bellidir

0|0
    0|0
  • 1 şans ver ama tek bir şans eğer bir daha yaparsa yol ver gitsin

0|0
    0|0
    • ama şimdı alıştım böyle 1 haftadr bır daha yakalayamam kı o daha dıkkatlı olur bu mesajlarıda son alıcılarda buldum zaten

• bence affet onun yerine koydum kendimi ben olsam bir daha yapmazdım ama bir sevgilim bile yok tüh :D

• sevgılı olanlarda kıymet bılmıyor olmaması daha ıyı emın ol

• Ne kadar kötü hissediyorsan o kadar aldatmadır diyor psikologlar. Ona göre davran işte.

0|0
    0|0
  • takip eder hep çok soru sorar

0|0
    0|0
    • ediyor zaten facemı açtım donuktu hemen facenı acmıssın dıyp duruyor suclu haklı durumnda oluyor

• avucunu yala glsin sanki kedi çağırıyor:))) dediğimi yap fazla yüz verme bırak gelsin peşinden yoksa gelmez unutma erkeğim erkekleri çok iyi bilirim. ama şuda var gerçek sevenin gözleri sevdiğinden başkasını görmez ve görmemli

• bızımkı az sevıyor galıba

• 2 gün cevar vere ısrarcı olursa daha affet

0|0
    0|0
    • 6 gundur yazıyor zaten ben sesız kalıyorum hep yazmıyorum ama bugun biraz konuştum hemen barış demıyorum şans ver dedı bana içinden affet elımden gelenı yapıcam dedı

• bi dene istersen

• Bilmıyorum

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...