Nasıl Uyuz Edebilirm Onu.....

5 aydır beraber olduğum sevgilim 4 gün önce beni terk edip gitti üstelik haksızdı ben onu uyuz etmek istiyorum yanlış anlamayın geri döndürmek veya intikam almak değil niyetim ama kendisinin vazgeçilmez olduğunu düşünüyor bana hep ayrıldığı kızların bunun arkasından gözyaşları döktüğünü yalvardığını intihar ettiklerini felan söylerdi gittiği günden beri hiç arayıp sormadım hatta görmedim bile ama ona hiçkimsenin vazgeçilmez olmadığını göstermek ve onu uyuz etmek istiyorum napabilirim...

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bu tür kişilere + birşey yapmaya kalkışırsan yemezler, aksine bak bana inat olsun diye yapıyor diyip daha da egolarını tatmin ederler:bknz: Kendini kandırmak :)

O yüzden sen normal yaşantını sürdür ve mutlu ol, her zamanki eğlencelerine devam et, onun gözüne batacak bir süre sonra, + bişey yapma...

cut.

1|0
    0|0
    • yapmadım zaten aramadım sormadım görmedim facemden de sildim

• Zaman meselesi tabisi :)

• tabi ki :)

Erkekler Ne Diyor 5

• hiç bişey yapma..yaparsan senide listeye ekleyecek..mutlu ol yeni sevgililer yap hayatını yaşa anlar o ..

1|0
    0|0
  • çok basit gördüğün yerde ipleme daha mutlu görün % 100 işe yarar laf falan atarsada gene ipleme :))

1|0
    0|0
  • Yahu bu yaptığın ne kadar inat etsende tersini söylesende bildiğin intikam almak oluyor. hem ne diye öyle bir amacın var ki. zaten böyle devam ederse bu gidişle balasınu bulur senin birşey yapmana gerek yok

0|0
    0|0
  • Birşey yapma. Gerek yok, vaktine yazık bir kere. Önce bilmelisin ki hiç kimse vaz geçilmez değildir, sadece o yalancının en önde gidenlerinde. Bırak sandığı gibi yaşamaya devam etsin, elbet dibe vurur birgün.

0|0
    0|0
    • yapmadım görmedim bile hayatından tamamen çıktım

• tamam sağoll

• daha açık giyinip diğer erkeklerin ilgisini çekersen bu ona koyar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...