İlişki sonrası bunalımları

Arkadaşlar erkek arkadaşınızla uzun süre çıkıyorsunuz örneğin 2 sene ya da 1 yıla yakın ya da ne bileyim 5 yıl yani uzun süre. Ve sonunda bişey oluyo ayrılıyosunuz. Alıştığınız insan olması için bu sürenin geçmesi yetiyor. Her şeyinizi onunla yaşamamışsınız. Ayrıldıktan sonra bir kullanılmışlık hissi kendini kötü hissetme ve bunalımlat yasanıyo ard arda. Sizce bunu en az indirmek için ne yapmak gerekir insan karşını dakine baglı olmadıgını ve vazgecebilmesi gerektiğini onun bir anda hayatından cıkacagını nasıl öğrenir ve bunlarla nasil baş eder?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• guzel hatıralar gelır gozunun onune bana soyle demıstı bunu yapmıstı demekkı benı cok sevıyordu gıbı seyler ama sunu anlaman gerek once sandıgın kadar sevseydışu anyanında olurdu hatıralarında degıl

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ben 8 yıldan sonra sevdiğim kızdan vazgeçmek zorunda kaldım. Önceleri acı çektim ama zamanla olması gereken buymuş anladım. Hayat acısıyla, tatlısıyla güzel.

1|0
    0|0
  • Zamandan başka hiçbirşey hele başka birini bulmak gibi saçma şeyler ateşe körükle gitmektir.

bekle ve hayatındaki diğer değerli insanları düşün ailen gibi ;)

0|0
    0|0
  • bence herkesın basına gebılen bırsey ayrılık zor oluyor ama kendını kullanılmıs hıssetmemen gerekır bence

0|0
    0|0
  • zamanla unutuluyor sadece yaşanılan şeyler özleniyor o kadar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hayatına aldğn için pişman mısın ? onunla yaşadıklarndan dolayı var mı bir pişamnlığın..? bu soruyu sor kendine ve kullanılmşlık değil yaşanmışlık de ona...

0|0
    0|0
  • hıcbı sekılde bas edemezsina cılarla basedeceksn artık..

0|0
    0|0
  • kullanılmış gibi hissetme,kandırdı mı seni,yoo.o kadar aptal olacağımı kabul etmektense olan her şeyi istediğimi kabul ederim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...