Bence Fenerbahçe Türk Sporunu Domine etmektedir haksızmıyım?

Milli takımlara futbolda 2, basketbol ve voleybolda 3'er, yüzmede 16, atletizmde 18, boksta 5, kürekte 2, masatenisi ve yelkende 1'er sporcu veren Fenerbahçe, faaliyet gösterdiği tüm branşlarda oyunlara sporcu göndererek rekorun da sahibi oldu.

17.Mersin Oyunları'na kadar 16 kez düzenlenen Akdeniz Oyunları'nda Fenerbahçeli sporcular ferdi olarak 16 altın, 11 gümüş, 19 bronz olmak üzere toplam 46 madalya kazanırken, takım sporlarında da 33 madalyayı boynuna taktı. Fenerbahçe tüm oyunlara sporcu göndermeyi başaran TEK SPOR KULÜBÜ olurken, sporcular sadece 1979 Split ve 1991 Atina Oyunları'nda madalya kazanamadı.

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

• şike lafından başka bir halt bilmeyen rakip taraftara tokat niteliğinde bir paylaşım olmuş. verdim 5 yıldızını kardeşim.

2|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 7

• İstanbul takımlarına ilgi duymam ama uluslararası arenadaki başarılarınızı takdir ederim. Darısı ilerde Bandırmanın başına :)

0|1
    0|1
  • eee yani ?

0|1
    0|1
  • Ben Galatasaraylıyım ama madem bu anlamda teksiniz,tebrik ederim..

0|1
    0|1
  • fb neden böyle seyler yapiyor.

0|1
    0|1
  • tebrik ederiz :)

0|0
    0|0
  • İyi madem,haklı ol.

0|0
    0|0
  • bunlar bana göre büyük başarıdır niye göz ardı ediliyor, niye kimse tebrik etmiyor merak ediyorum. neyse fenerbahçeyi karalama çalışmalarına devam edin ama siz ne yaparsanız yapın büyük bir kulübüz.

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 14

• branşlara göre değişir o iş

mesela hentbolda ekol Beşiktaş

her branşta ağır basan takımlar farklı

0|1
    0|3
    • saygımız var beşiktaş ve fenerbahçenin adının böyle yerlerde geçmesi hep beni sevindirir

• haklısın umarım birgün hak yerini bulur

• Hem Türkiyede hem Dünyada Bir gerçek varki Fenerbahçe diyince insanların aklına hep şike gelecek bu şike olayları yüzünden avrupada 0 çektiğiniz bile unutuldu

0|2
    2|3
  • 5 bir yerdeler kolay olmuyor abi 5 branş 5 şampiyonluk biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu :D

0|1
    0|0
  • Aziz başkan bütün spoorlara yatırım yaptı.

0|2
    0|1
    • şu anda da meyvelerini topluyor

• Spora futbol odaklı bakmıyor bir çok spor dalına yatırım yaptı da ne oldu? Olimppiyatlarda,akdeniz oyunlarında faydasını ülke olarak gördük , her ne kadar adamı bitirmek isteselerde onun türk oruna yaptığı katkı pahabiçilemez

• Domine değilde rezil etmekte doru sölüyosun dalga falan geçmiyorum aynı şey gsninde başına gelebilirdi ama emin ol düşürsünler küme derdim yani :)

0|1
    0|1
  • Fenerbahçe Türk sporunun içine etmektedir şikeyle davalık olan Türk kulübü ırkçılıkla 2 kere davalık olan Türk kulübü en bombasıda başkanı vatan hainiyle aynı yerde 1 sene geçirmiş Türk kulübü haksızmıyım?

0|2
    0|2
    • Şikeyi getiren takım: link

ırkçı takım: link

• madem şikeyi biz getirdik niye bize ceza yok? niye biz davalık olmadık hadi TFF bizim yandaşımız UEFA damı bizim YANDAŞIMIZ? AVRUPADA mı bizim YANDAŞIMIZ? kara köle eğil efendinin önünde bjk maçında oldu bjk nin siyah beyazıyla alakalı bir durum ırkçılıkla alakalı değil ama dünyanın neresinde olursan ol siyahi bir İNSANA muz uzatmak ana avrat sövmekten beterdir bunuda ilk fb yapmıştır kanıtlarıyla birlikte saygılarımla :)

• evet bu yüzden türk sporu bu kadar ezik desene

0|1
    1|2
    • evet haklısın tek kulüple bu kadar oluyor diğer kulüplerde elini taşın altına sokmalı...

• Dalga geçtiğini düşünüyorum. Aziz Yıldırım okusa dediklerini " Vay be ben mi yapmışım bunları " diye adam kendine şaşırır.

0|1
    0|1
    • been senin dalga geçtiğini düşünüyorum Aziz Yıldırım kadar amatör branşlara yatırım yapan biri var mı?

• Şikelerden sonra hepsini kaldır at çöpe. Bütün dünyaya rezil ettiniz ligi.

• onu şike çamurunu atanlara söyleyeceksin

• Domine dedin de, sana Pantera'nın Domination şarkısını armağan etmek istiyorum. Bu şarkı benden bütün Fenerli'lere... gelsin efenim d:

0|1
    0|0
  • Daha iyisini yapana kadar en iyisi biziz 2000 yilina sevgilerle

0|3
    0|2
  • fenerbahçe Türk futbolunu rezil etti ya gerisini bilmem. bazen tek yanlış bütün doğruları götürür.

0|3
    1|1
    • Bir Düzeltme: O lafın doğrusu Fenerbahçe üzerinden türk futbolunu rezil ettiler olacak:))

• Yıldızladım sorunu..

1|2
    0|5
  • saçmalamışsın reis

0|2
    1|2
  • Ya o degil de ne olacak bu Fener'in hali?

0|2
    0|3
Yükleniyor...