Sporcu bir Eşiniz olsun ister misiniz?

Ben Taekwondo, Kick Boks yapıyorum. Wushu da lisansım henüz yeni. Dövüş sporları ile uğraşan, hayatını bu sporlara adamış kızlar size itici gelir mi? Bide buna cevap verirseniz sevinirim arkadaşlar

0|1
533

En İyi Erkek Görüşü

• İlgilendiğin bir spor dalı olması gayet iyi. Yalan yok, ağzımın üstüne bir tane çaksan ilk olarak gücüme giderdi ama, sonra gülerdim lan. Ne bilim :) Hem müsabakalarında kız arkadaşı ile gurur duyabilecek konumda olmakta önemli. Birde savunma sporu yapan kadın hem ciddi duruşludur, hem sıkıdır fiziken. Bak yazdıkça hallendim. Neyse, evinde kediliğini bozmayacaksa ve ben sporcuyum bana bişi olmaz diye onda kalan aklımı haksız bulmayıp kavga sebebi yapmazsa neden olmasın. Yoksa kırbaçla dizginlemek zorunda kalırım.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 32

• Bunu istemeyecek olan kadına şiddete meyyalı olan insanlardır. Dovemeyecegını anladığı için istemez. Öyle birısı olmadığım için isterim. Gurur da duyarım. maddi manevi destek de olurum. Ama müsabakaya çıkması biraz zorlu. Çünkü sevdiğin insana maçta vuruyorlar vallahi yandan rakibinın kafasına taş atarım ;) o açıdan kötü ama müsabaka olmayacaksa spor için spor yapman güzel. Müsabakaya yüreğim ezilir üzülür. Kıyamam biri canını yaksın

0|0
    0|0
    • Ne güzel yazmışsın abi. Teşekkür ederim

• İyi olur. Kendini savunmasını bilsin tabi. İtici değildir.

0|0
    0|0
  • bende sporcuyum isterdim

0|0
    0|0
  • Aksine çekicidir. Sportif insan iyi beslenir formunu korur dinçdir. Çatlakları olan tırnağı kırılınca zırlayan bir tipten üstündürde.

0|0
    0|0
    • Yani biz o yönlerden bakmayız kendimize. Tırnaklarımız hiç upuzun ve manikürlü olmaz. Manikür yapsak ta eldiven içinde zaten parmaklarda ne oje kalıyor ne bakım 😊

• Gerekte yok senin olayın yaşam tarzında.

• Evet kardeşim 😊 yaşama amacı

• Yapmadığım spor kalmadı neredeyse... Dövüş diye kısıtlamiyorum yeter ki spor yapsın. Her türlü desteklerim

0|0
    0|0
  • Tabiki de itici gelmez olabilir istediği sporu bilsin beyzbol sopasi herşeyin çözümü olur burası turkey..😂😂

0|0
    0|0
  • çok iyi hen isterdim

0|0
    0|0
  • Profesyonel yüzücülük yaptım şu an bireysel yüzücüyüm,2 yıl kick boks,3 sene fenerbahçe altyapısında basketbol, okul takımında koşucu,6 aydırda body buildingle uğraşıyorum + eskidende gitar çalıyordum şimdi tekrar başlayacağım. Sporsuz yaşayamam ben.

0|0
    0|0
    • Başarılarının devamını dilerim kardeşim ama kick boks bırakmasaydın keşke

• sakatlık geçirdim o sakatlık esnasındada 48 kg ye kadar düştüm şimdi tekrar topladım bir 5-6 kg daha alınca döneceğim. Parmağım çıktı sonuçta :D

• Ooo geçmiş olsun kardeşim.

• Hoşuma gider

0|0
    0|0
  • isterimm

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Yok çekici gelirdi ama seninle kavga etmeye yemezdi

0|0
    0|0
  • iyi olur
    forma girerim

0|0
    0|0
  • Süper olur :)

0|0
    0|0
  • fitnessci ya da voleybolcu isterim

0|0
    0|0
  • Ah bir bulsam öyle bir kız 😏

0|0
    0|0
  • ters bir harekette ağzımızı burnumuzu kırar riske giremem :)

0|0
    0|0
    • Haketmek mesele 😊 ama bazen de değmez dediğimiz durumlar olur onu bilemem. Şiddete meyilli değilim dışarıda, lisanslar elden gider o riski göze alamam

• Evet kardeşim

• 😊😊😊

• gelmez hoşuma gider

0|0
    0|0
  • Cekici gelirde beni dövmezse 😂

0|0
    0|0
  • Fitness ile ilgilenen evet neden olmasın

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    12

Kızlar Ne Diyor 4

• Bu sorunun cevabını bende hep merak etmişimdir

0|0
    0|0
    • öyleyse vereyim cevabını, spor yapıyor olmanız bizimle beraberliğinize teşkil değil aksine benim hoşuma bile gider isterimde böyle bir bayan arkadaşım olsun ama yok işte yok varsada bize denk gelmez harbi ya beraber giderdik spora ne güzel olurdu

• sorunun cevabını merak ediyorum demiştin bende cevap verdim
      şimdide kalkmış dsiplin dersi vermeye çalışıyorsun
      şimdi ne diyim ki sana
      buyur gel sen ver cevabını şimdi

• Benim kimseye bir lafım yok ki kimseye disiplin dersi vermeye çalıştığım da yok sonuçta herkes kendinden sorumludur

• İsterim

0|0
    0|0
  • Olabilir neden olmmasın.

0|0
    0|0
  • İsterim tabii

0|0
    0|0
Yükleniyor...