Hoşlanan erkek sevdiği kız o ortamda yokmuş gibi davranıp özellikle ona bakmamaya çalışır mı?

arkadaşlar özellikle erkeklerden yorum bekliyorum. benim işyerimde biri var bir gün çok sıcak davranıyo gülüyo muhabbet ediyo bir gün çok sert soğuk davranıyo ama sanki özellikle çabalıyo soğuk olmak için.bi de beni gördüğünde bazen yüzünde bir tebessüm ifadesi oluyo gülüyo hafif.ama mesela bazen bana bakmamaya çalışıyo özellikle.sabah girişte günaydın dicem mesela başka bişeyle meşgul gıbı gorunup bakmamaya çalıştı.bi gün sıcak bir gün soğuk sinirli davranıyo sizce hoşlanıyo mu yardım lütfen...amacı ne bişey hissediyo mu sizce?

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bu zeki erkeklerin yaptığı çok iyi bir taktik. Çoğu kızda etkili oluyor. Nedenini açıklamicam malesef :) yalnız arkadaş işi biliyor...

0|0
    0|0
    • dediğim gibi soğuk sinirli davranıyo özellikle yaptığı ortada.kendini kasıyo özellikle.bişey desem hemen yumuşucak sanki

• Bilmiyorum anlattığına göre, aranızda bir şeyler olmuş ama bilinmeyen bir sebepten ötürü sana rahat davranamıyor bu arkadaş.

• evet başkalarının yanında ilgisizmiş gibi davranıyo

Erkekler Ne Diyor 8

• seni maymun edip tepkini ölçmeye çalışıyo o bozuk attığında sen bozulacak mısın veya hiç takmayacak mısın gibi bir nevi tepki ölçer bir davranış

nerdeyse hoşlandığımız bütün kızlara yaparız bunu adam işini biliyomuş

1|0
    0|0
    • tepkimi neden ölçüyo?napcak?

• ikimiz varken konuşuyo gülüyo.muhabbet ediyo.gözlerime bakıyo.ama başkalarının yanında yapmıyo öyle.masaların yerini değiştirmiştik.bi masa boşaldı.yan masaya ben geliyim dedi güldü falan...

• yaptığı her şeyi bana anlatmana gerek yok bikaç gün bekle sen de anlarsın neyin ne olduğunu

• ben beğendiğim bir sarışın kıza tam 1 saat kitlendim kız ensonunda senin gibi psikopat görmedim dedi kalktı gitti

0|0
    0|0
  • Hayat bu herşey olur

0|0
    0|0
  • her bakıştan bir anlam çıkarma zuhahaha

0|0
    0|0
  • Hayı kesınlıkle

0|0
    0|0
  • masasının önünden geçerken yere kalemini düşürüp önünde domal tepkisini ölç