Hoşlanan erkek sevdiği kız o ortamda yokmuş gibi davranıp özellikle ona bakmamaya çalışır mı?

sibel4444
arkadaşlar özellikle erkeklerden yorum bekliyorum. benim işyerimde biri var bir gün çok sıcak davranıyo gülüyo muhabbet ediyo bir gün çok sert soğuk davranıyo ama sanki özellikle çabalıyo soğuk olmak için.bi de beni gördüğünde bazen yüzünde bir tebessüm ifadesi oluyo gülüyo hafif.ama mesela bazen bana bakmamaya çalışıyo özellikle.sabah girişte günaydın dicem mesela başka bişeyle meşgul gıbı gorunup bakmamaya çalıştı.bi gün sıcak bir gün soğuk sinirli davranıyo sizce hoşlanıyo mu yardım lütfen...amacı ne bişey hissediyo mu sizce?
Hoşlanan erkek sevdiği kız o ortamda yokmuş gibi davranıp özellikle ona bakmamaya çalışır mı?