Okurmusunuuz biraz uzun ama cevaplarınız benim için önemlii :)

Hala eski sevgilini seviyosun. ayrılmak zorunda kaldığınzdan ayrıldınız. bir gün tekrar birlkte olacağına inanıyosun. ama sadece inanıyosn. sonra başka bir arkadaşın sana seni sevdiğini söylüyor. ve benimle ol diyor. sende olmaz diyorsun. o yılmıyor. ve birgün ben sana seni seviyorm dediğimde sende bana aynısını diyeceksin diyor. ama kızın gönlü hala eski sevgilisnde. eski sevgilisne çok seviyor ama bir o kadarda kızıyor ona. çünkü gitti. açıklama yapmadan gitti bir anda. ayrılık konuşması bile yapmaddılar. aslında kızda biliyor ayrıldıklarını sonuçta bu kadar uzun süre görüşmemezlğin başka nedeni yok. ama bir yandanda ayrılmamışızdır bellkide diyip kendini avutuyor. ve kabul etmiyor çünkü hala ona aitmiş gibi hissediyor kendini. sizce napmalı bu kız yerinde olarak ya da bir arkadaşınz olarak napmayı önerirdiniz

Güncellemeler:
ayrılmak zorunda kaldın. ama hiç ayrılık konuşması yapmadın. normal bir gün geçirdiniz her zamanki gibi. ama sonra onu defalarca aramana rağmen cevapta vermez dönmezde hiç olmamış gibi gider hayatından. çekip gitmesi dediğim budur

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• seni sorgusul sualsiz bırakıp gideni beklemek yerine sana sevgisini sunan bekleyen insana şans vermeyi dene desem de ben yapamadım:)

1|0
    0|0
    • kimseyi kandırmak istemyorm ki :)

Erkekler Ne Diyor 6

• Adı üstünde Eski sevgili.. 'Eski'.. hiç kimse düşüncelerine gem vuramaz bu senin tercihin.. Sen eskide kalmış olabilirsin ama hayat senin eskilerinle ilgilenmez.. sen ister unut ister unutma giden geride kalır.. Yeni bir ilişkiye hazır olup olmadığını sen bilirsin.. ki değilsin anlaşılan o nedenle ne kendini yok nede kimseyi.. aşk defterini kapat biri gelip ansızın açana kadar.. başka şeylerle ilgilen..

1|0
    0|0
  • Çekmiş gitmiş iplememiş cevap dahi vermiyor sen niye iplersin ki? illa seni sevene yeşil ışık yak demiyorum ama o çocuktan da ümit bekleme başkasına yönel amma seni sevene ya da senin sevebileceğin diğer erkeklere... ;)

1|0
    0|0
  • Bekle yavrum net soluyorum bekle.en azindan pisman olmazsin

1|0
    0|0
  • okuyamam çok uzun hihahahaha:D

0|0
    1|0
  • özet geçenler + lasın la :D

0|0
    1|0
  • seni sevene bir fırsat vermen ikiniz için de iyi olur

0|0
    0|0
    • seni seven insan sana bu eziyeti yapmaz. hiç kendini kandırma.

Kızlar Ne Diyor 6

• senin yerinde olsam senin yaptığın gibi yapardım diğer çocuğa evet diyemezdim çünkü kendimi ona ait hissederdim çok üzücü bir durum kardeşim rabbimiz yardımcın olsun

1|0
    0|0
  • ben ikisindende uzak dur derim.

1|0
    0|0
  • ee hani ayrılmak zorunda kaldığımızdan ayrılmıştık. çekti gittiye döndü sonra iş.

0|0
    0|0
  • Bu kadar hayalperest ve güçsüz olmaz ki bir insan .

0|0
    0|0
    • bu hayal değil :)

• Bence kabullensen biraz acı çeker kurtulursun hayatına devam edersin

• öyle yapıyorm. ama o kdr anımız varmışki. bazen etrafma baktığımda hep onu hatırlatan bırşey çıkıyor. takılıp kalıyorm orda sonra

• Anlamadım kafam karıştı ? .s

1|0
    0|0
  • hiç bir açıklama olmadan ilişki bittiyse cevapsiz sorular vardır bu soruların cevabını bul ona göre hareket et derim

0|0
    0|0
    • bunu nasıl yapıcağmı bilmyorm :)

• bunu söyleyemicek kadar aciz değil o

• inşallah öyledir

Yükleniyor...