Kapat

Erkekler, Orduspor futbol kulübü hakkında ne düşünüyorsunuz?

#Ordusporyoksayılamaz
Erkekler, Orduspor futbol kulübü hakkında ne düşünüyorsunuz?Takımın icra borcu olduğu için ligden düşürülmeye çalışılıyor ve tesis olarak 2025 yılına kadar sözleşmesi olduğu halde bu binaya geçmeleri isteniyor.

0|0
22

En İyi Erkek Görüşü

• Bir zamanlar iyi takımdı yönetimlerin yanlıs politikaları böyle büyüksehir takımlarını zor durumda bırakıyor örnek olarak sakaryaspor, kocaelispor gibi Süper ligde bircok takımdan fazla seyircisi olan kulüplerin durumunu gösterebilirim

1|0
    0|0
    • Eskişehirspor'da örnek olabilir.

• Eskişehirspor da toplayacak güc var taraftar olsun kent olsun hep bir takımı destekler 3 Büyük özentisi yoktur Eskişehirliler de
      Ama aynı örnegi Orduspor icin veremem

Erkekler Ne Diyor 21

• Beş yıl önce başkanları, muhteşem bir planlama ile üç yıl sonra avrupa liginde beş yıl sonra ise şampiyonluğa oynayacaklarını söylüyordu. Olaylar tam tersi istikamette çok seri bir şekilde gerçekleşti.

1|0
    0|0
  • Bir ara çok yüksekten uçtu Orduspor süperligdeyken yani sonra sonları hüsran oldu. şu an çok kötü durumda olduklarını biliyorum bir ara sadece lise tayfasıyla oynuyordu ligde öğrencilerle üzücü tabiki. Bunun sorumluları hesabını vermelidir. Fındık amblemine kurban Orduspor'un :) Aklıma bizim Orduspor ile oynadığımız maç geldi ilk yarıda 0-2 yeniliyoruz memleketim takımına az sövmedim neyseki kazanmıştık sonra maçı :)

1|0
    0|0
  • İyi takimdi, ama başkanları simarikti!! Çok cömertçe aptalca transferler yaptılar cooook erkenden yakın zamanda şampiyon olcaz vs gibi buyuk laflar ettiler.. ardından birde federasyonla ve neredeyse ligdeki tüm takımlarla şike muhabbetine girip yalan-dogru çokca tv tv gezip konuştular.. velhasıl kelam bülbülün çektiği dili belası!! Sakla samanı gelir zamanı!! Yazık..

1|0
    0|0
  • Burası Türkiye bir şeyeri kaçırmak için kulüp yöneticiliği olan yerlerde normaldir.

1|0
    0|0
  • eskisehirspordada aynı durum vardı Eskişehir halkı sokağa döküldü vali belediye başkanı filan devreye girdi daha sonra spor bakanı girdi en son etinden alçağı ödemeyi erken aldılar öyle yırttık sayılır hala bazı borçları var süper lige çıkarsa yırtar çıkmazsa gene aynı sorunlar baş gostercek

1|0
    0|0
  • Iyi oh ne ala
    2025e kadar kirala kira verme para yok de
    Cikti ncada sozpesme var de guzel is

En buyuk isyerini bu kafayla bana kiralayin 49yil bir yil vereyim sonra bidaha kira vermem cikartincada sizlesmem varya
    Yok yaaa

1|0
    0|0
  • Yazık olmuş ne de olsa bir şehir takımı

1|0
    0|0
  • Gs nin arka bahcesi olmasinin ve kullanilip atılmasının sonuçları

1|0
    0|0
  • yediler tabi paraları uğraşırlar şimdi

1|0
    0|0
  • Köütymüş

1|0
    0|0
  • Gereksiz para harcamanın sonu budur Orduspor çok saygı duyduğum bir takımdır harcamayı ayarlaması lazımdı.

1|0
    0|0
  • Geçsin işte

1|0
    0|0
  • ordu halkı ve futbol severler olarak 10 tl versek 1 ay devam etse kampanya orduspor krızden çıkar

1|1
    0|0
  • Acidim

1|0
    0|0
  • samsunspor da kötü durumlarda. ne diyelim ki üzüldüm 😒

1|0
    0|1
  • Şampiyonlar ligi kupasını alıcaz dediler şimdide böyle olur işte

1|0
    0|0
  • Yaptilar transferi yaptilar transferi oh oldu. Sampiyon Samsunspor. Kume dussun orduspor 🙏

0|1
    0|2
  • saglam binaymis

0|0
    0|0
  • Daha 3- yıl önce takımın başında Cuper vardı yahu :/
    Dişli zor bir takımdı :( niye oldu ki böyle?

0|0
    0|0
  • çok hoş

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...