İşde buda benim hayat hikayem ne düşünüyorsunuz ?

11 yıl altıma işedim. Sınıfın kızları anne, erkekleri baba kokardı. Ben ise sidik. Hep yalnız oturdum, hiç sıra arkadaşım olmadı. Onlardan olamadım, aralarına karışmama izin vermediler. Sınıfın en güzel kızları, en iyi futbol oynayan, en iyi dövüşen erkekleri severdi. Hiç sevilmedim. Çünkü sınıflar arası maçlara hiç seçilmedim ve hep dayak yedim.

Sidikten kesildiğim sene, sınıfta amatörce yapılan yılsonu balosunda diğer erkeklerin dans ettiği bir kıza dans etme teklifinde bulundum. Azarladı, aşağıladı, dışladı beni. Başımı öne eğip sessizce yerime oturdum. İçerleyen bakışlarla onu izledim.

O kız öldü. Birkaç hafta önce bir otobüs suya düştü. O da içindeydi. Cenazesine gittim. Vaktiyle onun dans etmeyi kabul ettiği erkeklerin hiçbiri yoktu. Ben vardım. Bir de usulca içime akan göz yaşlarım..

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• canım ya çok üzüldümm :(:(.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Çok geçmiş olsun.Hayat bu yapacak bir şey yok ama sen fazla takılma bu konulara bence.Düşünme böyle şeyler psikolojin bozulur

0|0
    0|0
  • link kankanmı :////

0|0
    0|0
  • çok duyqusal romantik film gibi :(

0|0
    0|0
  • aradan zaman geçmiş bunları niye düşünüyosun ki? bende hep ezildim. hiç bir zaman kabul etmediler aralarına. ama sonuçta çocukluktu ve çocuklar acımasızdır. boşver ya garipsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• ağlattın be :(

0|0
    0|0
  • malsın bence kardeş :D 11 yıl altına işermi la bir insan :D

0|0
    2|2
  • aşkın çirkin yüzüde bu

güzel kız varsa aşk var

yakışıklı yetenekli erkek varsa aşk var