Bugün nasıl? 😋?

Sorry erkekler 🤗Bugün nasıl ?     😋?

1|0
208

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 19

• Gayet başarılı

0|1
    0|0
  • Iyi.

0|1
    0|0
  • Kolay gelsin

0|1
    0|0
  • Iyi 😏

0|1
    0|0
  • Bugünde baklavalı.

0|1
    0|0
  • Alt karın çalışmayı unutmuşsun herhalde

0|1
    0|0
  • iyi.

0|1
    0|0
  • Iyi.

0|1
    0|0
  • Belin çok ince 😐

0|1
    0|0
  • İyisin ama ben kötüyüm

0|1
    0|0
  • İyi iyi

0|1
    0|0
  • Çok etkileyici

0|1
    0|0
  • İyi. 🙂

0|2
    0|0
  • bir şey sorucam siz erkekler sadece hava atmak için mi kas yapıyorsunuz?

0|1
    0|0
    • Herkesin kendine has bir düşüncesi var ve herkes bişeyler yapar sadece kendisini daha iyi hissetmesi için ve ben kendimi böyle hissediyorum

• Harikasın

0|1
    0|0
  • Taş 😍

0|1
    0|0
  • Begenmedim.

0|0
    0|0
  • Number 10 👍

0|1
    0|0
  • tam kıvamında 👍👍

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• gayet başarılı..

0|1
    0|0
  • Niye erkekler sorry la?

0|1
    0|0
    • Geçen sefer böyle bişi paylaştım erkeklerin %70 kötü yorum yaptılar ondan

• Çok teşekür ederim kardesim erkeklerden de bu tür yorumları görmek daha iyi hissettiriyor insan böyle hep dürüst olmalı

• 25 yaşına kadar hormonal durumlardan dolayı kilo alamadım. Hayvan gibi sigara da tüketiyordum. Body Building e ilgim vardı ama mesleğim gereği başlayamıyordum. Tahlillerimi yaptırdıktan sonra bir kaç ilaç kullandım. Tiroid lerim çok hızlıymış. Sigarayı azalttım ve mesleğimde de mevkii alınca boş zaman doğdu. Hardline Pro Gainer ve düzenli spor. 1 yılı aşkındır hiç bırakmadım. 1.81 boy 55 kg başlamıştım, şimdi kg 69 a dayandı. Kas kütlesi gelişimine dayalı kilo alıyorum. Düzgün fizik ve kendine saygı en önemli etkendir 👍🏻 Selülit torbası ablalara kendini beğendirmeye çalışma sende buralarda:) Sokaklarda ve club larda hayat var 👍🏻

• Gosteris

0|0
    0|0
  • çok tatlsın canım

0|0
    0|0
  • Kafan kotuyse kafana kese kağıdı gecirip yerim o baklavalari 😂 , ama gosteris yapiyon havalisn egolusin

0|0
    0|0
  • Boy kaç

0|0
    0|0
  • senin baklavan varsa benimde şekerparem var ülenn 😂😂

0|1
    0|0
    • Ondan memnunsan oda güzel kardesim

• Bilmiyorum aga. 6 ay aralıksız spor salonuna gittim 3 sene önce. oradaki adamlardada vardı kas ve senin gibiler en az 90 kilo olması lazım ve öylelerdi. benim bir arkadaşım var kassız ve yağsız 165 boylarında sızka cılız birşey 54 kilo. oladsr kasım ağırlığı 13 kilo mu?

• Kanka bende yağ oranı neredeyse sıfır yemek fazla yemiyorum kalorili yemekleri yemiyorum yediğimide spor olarak direk yakarak ya da kas yapıyorum

Yükleniyor...