Ben Fenerbahçenin ölüsü yeter diyorum ya siz?

Fortune Türkiye'nin belirlediği en büyük 500 şirket arasında Fenerbahçe 417. sırada yer aldı.

UEFA Disiplin Kurulu tarafından Avrupa Kupaları'ndan 2+1 yıl men edilmesinin ardından borsada işlem gören kağıtları BİR HAYLİ DÜŞMESİNE rağmen sarı-lacivertli şirket net satışlarını yüzde 138 artırarak 246.5 milyon TL net satış elde ederek 417. sırayı aldı.

36 SIRA FARK ATTI

Fenerbahçe ezeli rakibi Galatasaray'a 36 sıra fark attı. Sarı-kırmızılı takım 224 milyon TL'lik net satışıyla 453. sırada yer aldı.

link

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerbahçe ne zaman iyi olmak istese engel olacaklar, umarım bunun farkındasındır! Yeni 3 Temmuzlar bekliyor daha dayanıklı olmak zorundayız ve artık kimsenin tahammülü kalmadı her şeye katlanmak zorundalar! Belki bu sefer vurulan değil, VURAN OLURUZ!

0|5
    0|3
    • aynen öyle. bu olayları başımıza açmasalardı düşünsene fenerbahçenin değerini

Kızlar Ne Diyor 5

• Ölüsü neye yetiyor ? spor kulupleri için en buyuk prestij saha içi başarılardır ,Fenerbahçe su anda bütün Avrupada şikeden ceza almış bir takım olarak biliniyor .

1|3
    0|3
    • şike çamuru atanlar utansın ne yapalım

• Akdeniz olimpiyatlarını da mi aziz yıldırım aldırdı :) tahminim olimpiyatları da kazanırsak onun sayesinde kazanırız :)

• dirisi neye yettiki ölüsü neye yetsin?

0|1
    0|1
  • İyi bari bunda bizi geçtiniz de şampiyonluğu göremediniz :D

0|2
    0|2
  • tabiki bazı gerçekleri de inkar etmemek lazım.

0|0
    0|0
  • 5 yıldız verdim

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 10

• şike olaylarında derin araştırma yapmadan uefaya selam olsun

gerçek şikecilerin adı bile geçmiyor

hani lyon diye sormazlarmı platiniye?

0|2
    0|1
  • aksini iddaa edenler olaiblir ama fenerbahçe taraftarı kadar kulübüne destek çıkan hiç bir taraftar gurubu yok türkiyede.

ölüsü bile yeter.

0|3
    0|2
  • bu haberi bile kabul etmeyip hala şikeden bahsedenler varya iyiki Fenerbahçeliyim diyorum :D

onlarda haklı aslında şikeyle falan önümüzü kesmelerine rağmen hala bizle baş edemeyeceklerini biliyorlar bunu kendilerine yediremiyorlar:D

0|1
    0|1
  • Yaşadığınız onca travmadan sonra ufakta olsa güzel bir habere ihtiyacınız vardı tabi kolay değil hergün Şike,Uefa,Ceza insanın içi sıkılıyor

0|2
    0|2
    • puhahahaahaha ezme bu kadar kardeş

• süper ligde bundan sonra fenerbahçe ve galatasarayın şampiyonluk yarışını son maça taşıdığı ve bu son maçın arenada ya da saraçoğlunda olma ihtimali ne kadar

• bu kadar uzun düşünme ben söyleyeyim 100 yılda bir

• Kardeşim Fenerbahçe olmuş dünyaya rezil etmiş bizi dünyaya rezil hala kandırın kendinizi ama yeter da artık bırakalım bunları :)

0|0
    0|1
    • fenerbahçe üzerinden türk futbolunu rezil ettiler diyecektin galiba

• Komik haberler. Şikeleri böyle mi örtbas etmeye çalışıyorsunuz ?

0|3
    0|4
  • başımızda ünal aysal gibi bir finans dehası var farkındamısınız

0|3
    0|2
  • eskiden büyüklerimle maç izlerken Trilyonluk eşşekler diye bir laf geçerdi birden aklıma o geldi nedense :)

0|0
    0|1
  • herşey olacağina varirmiş düşmez kalkmz bir Allah

0|0
    0|0
  • kümeye cimbom

0|2
    0|2
Yükleniyor...