Kızlar basenleri eritmek için ne yapıyorsunuz?

Kızlar basenleri eritmek için ne yapıyosunuz 🙉?
Fizigimden memnunumda basen problemim var biraz. bunun için diyet mi yapmam lazım yoksa düzenli spor yeterli mi? Gerçi yediklerimede dikkat ediyorum. bide kaç ay sürer sizce? Nisana kadar erir mi?

0|2

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 35

• Yağları vücudumuz enerjı olarak kullanmak adına depo eder, yaglarin depolandigi yer kisiye gore degisir.. kimi gobekte kimi basende kimi yanlarda ve bazende tum vucuda yayilabilir, o nedenle bölgesel yağ yakımı diye birşey yoktur inanmayın böyle şeylere... yağlarından kurtulmak için günlükk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000 kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor ayrıca kaslarını korumak adına proteinli beslenmeyide unutmamak gerek.. umarım anlatabilmişimdir.

1|0
    0|0
  • senin basen problemin yok akıl problemin var

3|0
    1|0
  • Onlar nasıl basenler kız, Michelin markasının maskotu gibi..

0|0
    0|0
  • Eritmeyin. Kalsınlar

0|1
    0|0
  • squat yap bence eğer bacakların yeterince sert değilse bu işe yarayacaktır

0|0
    0|0
  • Benim miyop mu ilerledi yoksa fazla basen hani

0|0
    0|0
  • Basen göremedim ben

0|0
    0|0
  • 3 kg cikar mi

0|0
    0|0
  • basen zor eriyen ve harekete kapalı bir alan ben spor yaptıgım için söylüyorum yaglı şekerli yuzu yiyeceklerden uzak dur spoer yap düzenli zaten vücut olarak zayıflayacaksın basende eriyecek daha sonra kilo alabilirsin ama spoer yapacaksın ki şekil alacak vücut

0|0
    0|0
  • Çok efsane bee bozma sakın basensiz olmaz

0|1
    0|0
  • Basen mi bar sende kız bide utanmadan soruyosun😄 İnceciksin bel göbek bacaklar herşey iyi yerinde. Kalça geniş gibi biraz

0|0
    0|0
    • Basen var biraz. bitek ondan şikayetçiyim zaten

• Doğru diyosun :/

• basenlerim var diye kuruntu yapma kendine. gayet iyi vücudun bacakların falan. hele göbeğin çok tatlı. bide şu yüksek bel şeyleri giymeseniz çok iyi olucak

• Düzenli spor yap hanımefendi basen masen hiç birşey kalmaz Seksi bacakların ve ince belin var bu gayet güzel sağlam vücut için spora devam et

0|0
    0|0
  • sevgilin vardır.. asimetrik ters duruşta seks çok faydalı oluyor.. fakat performansınızın yettiği ölçüde ;)

0|0
    0|0
  • Böyle daha iyi

0|1
    0|0
  • Mercedesimizi garajda birakip azcik yuruyorz madame 😄

0|0
    0|0
  • Ulan şu havada dışarı çıksan rüzgardan uçup kaybolursun hala basen diyorsun

0|0
    0|0
  • Hic dokunma birak boyle kalsin... bizde hayranlikla bakmaya devam edelim.

0|1
    0|0
  • okadar spordan sonra bumu

1|0
    0|0
  • Arkadaki halıdan Türk olduğunu anladım.

0|0
    0|0
  • Off çok iyisin

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    15

Kızlar Ne Diyor 10

Yükleniyor...