Bir kızın daha önceden öpüştüğünü vs.nereden anlarsınız?

Soru açık arkadaşlar,bir kızın önceden öpüştüğünü,bir şeyler yaşadığını nasıl anlayabiliriz nerelerden anlayabilme ihtimalimiz vardır... Nasıl davranışları olur, devamlı öpüşmek istemesi neyin anlamıdır? Tecrübeli erkekler ve kendi cinslerini tanıyan kızlar hadi bir el atın? Bu arada yeni bir ilişki (3 ay) ilk defa öpüşcez.

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• 3 ay içinde öpüşmedıysenız önceden öpüşmemiş olabılırde bu zamana kadar durmuş yani :)

öpüşmeyı planlıyor musunuz ?

yani şöyle;

- yarın öpüşelim mi ?

+ duruma göre bakarız .. :D falan :)

1|1
    0|0
    • nick in çok hoş :)

3 ayda pek buluşma fırsatımız olmadı ailevi filan anlarsın... Planlı değil de hani ben davranıcam işte :)

• davran koçumm kım tutar :))

• Sağol canım bu gazla kimse tutamaz artık :)

Kızlar Ne Diyor 6

• Sevdiğin kızın evlenmeden önce bir ilişki yaşamış olmasını istemiyorsan o zaman şimdi de ona dokunma.

0|1
    0|0
    • Öyle birşey düşünmedim zaten sadece öpüşme konusu geçiyor ki her sevgilinin arasında geçer bunlar.

• Öncelikle şunu söyliyeyim senle sabaha kadar konuşurum bu konuyu çünkü böyle konular cidden tartısılacak seyler,senin gbi düsünenlerle. Toplumun yanlış

bir yargısının düzeltilmesi için

bende uğraşıyorum fazlasıyla. Bana göre bekaret kaybedildiğin de artık o kişi icin birseyler geçmistir,bunu yapan biri devamını illa ki isteyecektir yanlış mı? Ha pişman olanlar da olur ama artık çok geçtir ne fayda. Bunu yapan bir insan niye sevmesin ki tabii sever ama eskisi gbi her erkek bunu kabul etmez bunu göze alacak bu işi yaparken,çok var aşıgmda yaparım da filan ama sonuçlar ortada.

• Bunların sonucunda senin gbi güzel düşünenler ve benim gbilere oluyor. Herseyi yapıp namus bekciligi yapanlar da çok onları da biliyorum ve uzak duruyorum o konulara hiç girmiyorum bile yani. Mobil olmasam daha çook yazarım da işte...

• Öpüşmeyi biliyorsa daha önce öpüşmüş demektir :)

0|0
    0|0
    • Nerden anlıcam öpüşmeyi bildigni :)

• önceden planlayarak öpüşmeyin derim ben.

ve anlamak zor ne desem boş şimdi.

0|0
    0|0
    • yok planlı değil,ben biraz üstüne gidicem işte

• Bir filmde görmüştüm elmayı ısırışına bakıyorlardı sende öyle yap :)

0|0
    0|0
  • Kız belli etmek istemedigi sürece anlamazsın yawrucugum:);))

0|0
    0|0
  • yuzde kizarma ve utanma olur bir sure konusamaz opustugun kisiye bakamzsin cekinirsin bende oyle olmustu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• kırmızı kurdele tak dudaklarının arasına tayyibi de çağır açılışı yapsın kardeş ..

0|2
    1|0
  • anlayamazsın dudağın zarı yok. şansına küs

1|0
    0|0
  • samimiyetine güvenerek soracaksın.

0|0
    0|0
    • arka planda hocam bu dedgniz ya pek anlaşılır sayılmaz yani

• öyle başka türlü nasıl anlıcan ki hacı dürüstse güvenilirse söyler elbet.

• anlayamazsın kardeş 3 aylık sevgilinmişş sorsana güvenmiyon mu lafına

0|0
    0|0
    • güvenme değil de ne bilim pek gerçekci olucagını düsünmüyorum kızların bu konuda

• sevgilini en iyi sen tanırsın burda değil senin dermanın sevgilinin iki dudakları arasında dürüstse doğruyu söyler zaten

• dudak zarı patlamıştır ahahaha :))))

kusura bakma kardeş olaya biraz renk katayım dedim

0|0
    0|0
  • yan yatır panpa

0|0
    0|0
    • tamam ciddi cevap veriyorum panpa mavi turnusol kağıdı var ondan alıcan dudaklarına yapıştır kızın öpüşünce kırmıza dönüyor ise daha önce öpüşmüştür.pempeye dönüştüyse yanaktan öpmüştür.Mavi kalırsa hiç öpüşmemiştir.

Yükleniyor...