İnsanın sevgilisinin olmasının avantajları ve dezavantajları nelerdir arkadaşlar??? Varsa iyi mi kötü mü??

İnsanın sevgilisinin olmasının avantajları ve dezavantajları nelerdir arkadaşlar? Varsa iyi mi kötü mü? O konuda bir türlü kısmetim açılmadı:)

0|0
4|2

En İyi Erkek Görüşü

• Avantajları

Özgüven kazanırsın

Her zaman heryerde bir destekçin vardır

Sevgi eksikliği çekmezsin

İnsanlar karşısında daha dik durursun

Kendini sevebilirsin

Hayatı seversin

Hayat içinde yegane amaçların olur

Sorumluluklar gözünü korkutmaz Severek yaparsın

Hayata sarılmayı bilirsin

Ve güçlü olursun

Dezavantajları

Sahiplenme konusunda sıkıntılar olur

Karşındaki çok teslim etmez kendini sana karşı(yani arkadaşına davranır gibi)

Aldatma potansiyeli vardır

Sorumlulugundur lakin hakkını vermez.

Sabredersin iyi niyet gösterirsin lakin çogu zaman suistimal edilir

4-4 lük olsanda rahatsız oldugun bir konudur her zaman

Özgürlük ister, lakin dozunu tutturmaz

Sen sevip ilgilendikçe o ilgisizleşir bencilleşir.

Haa bir de, sevişme sonrası ayrılma paranoyaları yüksektir..

cut.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• sevgilinin olmasının tek dez avantajı ayrılıktır çünkü ayrılınca öldüm diyosun ama yine de yaşıyosun garip...

1|0
    0|0
  • Benimki gibi bir sevgilin olursa sürekli ilgilenir bütün boş vakitlerini sana ayırır planlarını sana göre yapar kırmamaya çalışır hediyeler alır ama dışarı çıkmana laf eder karşı cinsle konuşmama laf eder kıyafetine karışır sıkar bunaltır çoğu zaman yalnız zamanlarımı özlüyorum bunaliyorum ama üzülecek diye ayrılamıyorum

0|0
    0|0
    • Üzülecek diye ayrılamıyorsun ama çile çekiyosun.Bize acımadılar zamanında paçavra gibi attılar öldükmü hayır.Bence sadece kendini düşünmelsin yoksa hayatın git gide çekilmez bir hal alacak

• Sevmek sevlmek güzelde ayrılık terketmek tek taraflı sevmek zor... hiçk imse annemiz babamız gibi sevemez bizi.

0|0
    0|0
  • sevgili olmanın kötü yanı onun senden ayrılmasıdır.İyi olarakta güzel bir beraberlik bu değişiyor maalesef

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Ben sadece tek bı kotu yanını soyluyorum.

O bı bok yer, Kendın yemıssın gıbı acı cekersın.

0|1
    0|0
Yükleniyor...