Erkekler her konuda bir kadına karşı daima birbirlerini desteklerken neden kadınların çoğu tam tersini yapar

Konu kadın hakları bile olsa çoğu kadın neden hem cinslerini desteklemek yerine ona cephe alıyor, çoğu konuda bir kadının diğerini desteklediğini görmüyorum, sebebi nedir? Lütfen sadece kızlar cevaplarsa sevinirim!

Güncellemeler:
Hadi bari ben bir pozitif ayrımcılık yapayı... olumlu - olumsuz demeden tüm kadınlara +1... erkeklere de tam tersi.. alınmaca darılmaca yok!..

0|0
9|22

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 21

• şöyle ki erkekler

-kanka yengeyle aranız nasıl

- kavga ettik

-üzülme be kanka yenge seni düşünüyor

-ayrıldık bilader

-boşver be kanka zaten kaşarın tekiydi

kadınlar

-selimle kavga ettik

-ay kızım o adamdan hayır gelmez ayrıl ondan

-selim bak bana ne almış

-tiksinç herif hiç renk uyumu da bilmiyor ayrıl ondan :DD gibi

2|1
    1|1
  • tam tersi oluyor bence

kahrolsun feminizm

0|1
    1|1
  • Tespite katılıyorum. Ama sadece kızların fikriye yetinmek istemen yanlış. Bir erkek olarak ben de bazen kendimi kadınlar karşısında onların haklarını savunurken buluyorum. Sorun kadın haklarıyla ilgili sanırım. Kim kendine ne kadar özgürlük alanı yetiyorsa o kadarından fazlasını aşırılık olarak görme eğiliminde maalesef.

1|0
    1|0
    • O da var tabi... ama ben bir stockholm sendromu içersinde olduğumuzu düşünüyorum... celladımız olan bir düzenin yardakçısı olarak madure olmaktan kurtulacağını düşünenler çoğunlukta... sadece kızlara sormamın sebebi de, bir kadına karşı kadının iç dünyasını, duygu ve düşünce yapısını ondan daha iyi bildiğini sanan erkeklerin abuk cevaplarından artık gına gelmiş olması.

• Stockholm sendromunu kadınıyla erkeğiyle hep birlikte yaşar olduk zaten, kadınlar açısından bir baskı şekli de ataerkil yapı. Tespitin çok doğru. Ama erkek kadından daha mı iyi bilecek, hayırsa o zaman cevap da vermesin tavrın yanlış, herkesin gözlemleri ve tecrübeleri farklı sonuçta. Hiç umulmadık bir perspektif sunabilir.

• Ben her zaman bayanları testeklerim ne olursa olsun çünki köleleri olmak istiyorum benim yerim bayanların ayaklarının altı :)

1|0
    1|1
  • erkek farkı işte :)

1|1
    1|0
  • gerçekler hoşuna gitmiyo demi dedikodu kızlar hihahahah

1|0
    1|1
  • kızalr çok dedikoducu allah şerlerinden kourusun hihahahah:D

1|0
    1|1
  • güzel tespit...

1|1
    1|1
  • kadınların doğal hali idare etmek gerek karşı cinslerine ilgi duyarlar doğal hal yani ardaşın satar :DD

1|0
    1|1
  • Niye sadece kizlar.. hem teorin dogruysa bu soruya kizlardan pek cevap gelmez.. cevap olarak kadinlarin daha duygusal olmasini soyleyebilirim ayrica kadinlarin yasi ilerledikce erkegi daha iyi anlayabiliyorlar daha erkeksi dusunuyorlar

1|0
    1|1
  • kadınların içi fesat dedikodu mod on

1|1
    1|1
  • dünyada kadınlar egemen olsa çoktan kıyamet kopardı

1|0
    1|1
  • çok doğru söylemişsin

1|0
    1|1
  • Yazmasam çatlarım...''Kıskançlık''

0|0
    1|1
  • niye lezler destek veriyolar.ayrıca site bana cevap verme hakkını vermişse cevaplarım

1|0
    1|1
  • ben herkese muhalefetim. her yerde eleştirecek birşey buluyorum

1|0
    2|1
  • aslında kadınlar bu dediğini yapmıyor muydu ! ! !

1|0
    0|0
  • Kadınlar erkeklere de cephe almış durumda zaten.

1|0
    0|1
  • - - iter - + çeker misali

1|0
    0|1
  • boşver onu da harbiden çok etkilendim yaa:S:S:S eklemeye çalıştım ama benim gibiler eklemesin diye istekleri göndermeyi kaldırmışsın=) gerçekten istediğini düşünebilirsin hakkımda ama büyüleyici bir güzelliğin var !=)

1|0
    1|1
  • Nihayetinde anladınız tabi ne güzel , her insan hatasını bilseydi yeryüzünde hata kalmazdı :)

1|0
    1|1
    • eksileyenler teker teker...

Kızlar Ne Diyor 9

• Ataerkil toplum.Güçlü olan erkek hakimiyeti bu yüzden diğerlerini kötüleyerek desteklemeyerek erkeklere hoş görüneceklerini düşünüyorlar.

1|1
    0|0
    • Katılıyorum... Bir stockholm sendromu durumu olmalı bu. Kendisini baskılayan, ezen bir düzenin kulu kölesi olursa zarar görmeyeceğini zannetme hali...

• Aynen öyle

• Desteklemedigini nerden cikardin ? Bizde sadece su sorun var...diger kadinlardan daha cekici olma istegi

1|1
    0|0
  • Genelde Müslüman toplumlarda var bu kadın hep geride olmuştur dinin yanlış yorumlanmasından kaynaklanıyor. Böyle gelmiş böyle gidecek

1|0
    0|1
  • maalesef insanoglu boyle, yapacak birsey yok :/

1|1
    0|0
  • çekememezlik-fesatlık durumları var çoğunda :)

1|1
    0|0
  • Destekleyince noluyor illa biri pislik çıkıyor adamı satar

1|1
    0|0
  • hyr ben kiz arkadasimi da desteklerim, canli ornegiyim :)

1|0
    0|0
  • Kıskançlıklarından

1|0
    0|0
  • Kıskançlık ya da rekabet duygusu olabilir.

1|1
    0|0
Yükleniyor...