Protein tozu ve fitness hakkinda?+1?

Daha oncede evde agirlik yapmistim ama 1 ay sonra fitnese başlamayı düşünüyorum 174 70 im sadece göğüs ve kol kasi için gidicem protein tozu almalimiyim zararı olur mu pek protein alamiyorum

0|0

En İyi Kız Görüşü

• baslangıcta kullanma 1 2 ay sonra baslayabilirsin ama sunu unutmaki hersey protein tozu degıl toz sadece destekleyicidir

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Fitness hocası olarak sana şunu söyliyeyim. Protein tozu bir ilaç değil takviyedir. Protein tozu ne kadar'da havalı gözüksede yemekten karşılamak gerekir. Eğer karşılamayanlar için protein tozu kullanılması gerekir. Malum et vs fiyatları pahalı. Protein tozu servis başı fiyatı daha uygun neyse. Kol, göğüs için. Baya iyi antreman yapman gerekiyor. Toz vs içtim daha çok gibi bir anlamı yok. Bunun yanında düzenli beslenip yeterli idmanını yapman gerekiyor. Kol ve Göğüs zamanla gelişir.1-2 ay yaptım gelişmedi düşüncesine hemen kapılma. Eğer takviye alıcak başlangıç antremandan önce ve sonra alırsın. Bir zararı yoktur. Tabiki şu duruma kadar ihtiyacından fazlası protein tabi zarardır. Oda fazla protein hem kilo yapar hemde yağa dönüşür. Bol Şans

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• ne gerek var. madem cok buyuk hedefin yok gaza gelip toza boğma kendini yumurta beyazı tavuk göğsü tüket her antremandan sonra tamam işte

0|1
    0|0
  • gogus kol ıcım gideceksen gitme

0|1
    0|0
Yükleniyor...