Onlara ne benim sevgilimden?

merhaba, lisede okuyorum.ve çevremdeki tüm arkadaşlarım yakın uzak kim varsa bir tavıra girdiler.Abartmıyorum.Bunun nedeni birkaç hafta önce okuldan biriyle çıkmaya başladım.Ya onların tanıdığı bilinen, popüler,yakışıklı birisi değil.Kendi halinde sessiz benim gibi birisi.Sınıfta bende öyleyimdir.Kimseye karışmam zaten bu ilk sevgilm diyebilirim.Sınıf arkadaşlarımın bilmem kaçıncı sevgilisi vardır şuan.Ders aralarında buluşmalar, sıra arkasna geçip tuhaf sesler çıkarıp gülenler sarılanlar mı desem.Bunları yapan benim arkadaşlarım.Şimdiyse sadece çocukla beni konuşurken gördüler.snıftan iki kız.gördüklerinde ilk tepkileri suratlarını asıp patlicakmış gibi yere bakmak oldu.not:ikisininde sevgilisi var.Ertesi gün afralar tafralar, yollarını değiştirmeler üflemeler, cins cins bakmalar sinirli sinirli.ben gelince herkes susuyo böyle bakışmalar..Bunu sınıfta 20 kişi varsa hepsinin yapması saçma.hiç alakası olmayan kız arkama geçmiş, iğrenir gibi bakmalar süzmeler.Noluyo yahu?

neden dir bu size soruyorum.

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• Bunu ya kıskanan insan yapar ya da yediremeyen insan

0|0
    0|0
    • yediremeyen nasıl yani

• Farklı olduğun için işte. Farklı deyince saçı pembeymiş falan gibi basit olmuyo toplum gerçekten çok acımasızlaşıyor. Bide şaka olma ihtimali var tabi de o da saçma geldiği için söylememiştim.

• şaka değil.ya eminim.sınıfta her yaptığım izlenir benim normalde.bu tarz tepki vermeleri kısmen beklenebilir.ne konuştuğum gibi dikkat ederler.nedeni ni bilmiyorum.çok sıradan görünen biriyim.sınıfa sonradan gelen bir kız anlatığım gibi.arkamda durmuş beni süzüyo.böyle iğrenir gibi bakmalar.hani.böyle bu durum.anlamsız

• kıskançlık :)

0|0
    0|0
    • anlamadığım bu niye kıskanıolar hepsinin var sevgilisi.tüm sne boynca vardı.neleryaptılar :D yazdım.ben bişe dedim mi onlara bide hepsi yapıo sınıfın yani :D

Kızlar Ne Diyor 2

• Dostum okul kapandı.Unutulur.

0|0
    0|0
    • evet neyseki kapandı.3 senedir konuştuğum insanlar ve daha bir senemz var :)

ayrıca gördüklerinde kaçıyorlar yani. üzülüyo insan

• boşver hiç takma üni.ye odaklan 1 sene sonra görmiceksin :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...