İlk tanışmanın olumsuz geçmesi

İlk tanışmadan sonra görüşmek istemediğimizi nasıl uygun bir dille karşı tarafa anlatabiliriz? Hareket tarzımız nasıl olmalıdır? Ben "Hayatında başarılar dilerim" derim.Daha uygun ifade(ler) varsa sizce nelerdir? Herkese şimdiden teşekkür ederim.

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• " Bana umut bağlamanı istemiyorum" diye girerim, açık sözlüyüm zaten, kalbini kırmayacak ve hakkına girmeyecek şekilde çıkarım hayatından..

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• hani de elektrik alır ya insanlar işte ben alamadım o elketriği de. faturayı ödememişim de ben aynen böle yaptım :) espri ile karısık

0|1
    0|0
  • eski sevgilimi unutamadım seninle ilgisi yok derim herhalde bir daha yazmaz ilgilenmez ondan sonra

0|0
    0|1
  • KUSURA BAKMA CANIM SEN DE KELEK ÇIKTIN

1|0
    0|1
  • tamam görüsürüz derim sonradan bahane uydururum genellikle eninde sonunda sIkIlIr ve pesimi birakir.. biliyorum dogru degil ama direk söyleyemiyorum :(

0|0
    0|0
    • Evet doğru ve hoş değil...

• Sessizlilkte bir cevaptır derler sürekli

0|0
    0|1
    • Bence karşı tarafı ikilemde bırakmanın en kötü yolu.

• Verilen ilginin bir anda kesilmesiyle bence gayet açık bir cevap olur

• Zaten ortada bir ilgi yok.Aracılar tanışmanızı sağlamış olumsuz ise hareket tarzınızı sordum...

Erkekler Ne Diyor 1

• Aslında ilk buluşmaları olumsuz geçen çiftler daha sonra ileride diğer çiftlere nazaran çok daha iyi anlaşıyorlar. :)) Bu yüzden ben bir şans daha verirdim. Hemen kestirip atmazdım.

0|1
    0|0
Yükleniyor...