Hacim için yeteri kadar karbonhidrat alımı yeterli midir? Yoksa kalori olarak da fazla mı tutmamız gerekiyor?

yıkılmaz
Arkadaşlar hacimlenmek istiyorum. Kafama takılan şu günde 400 gr karbonhidrat alsam mesela ama kalori bakımından düşük. Büyüme oranım artar mı? Umarım anlatabilmişimdir. Yani kilo almadan hacim almak mümkün müdür? 70 kg birinin 40 cm kolu olabilir mi mesela? Biyolojik olarak çok sayıda forumlarda bilgi bulamıyorum. Ama illa ki burada bilenler vardır. Şimdiden çok teşekkürler.
Hacim için yeteri kadar karbonhidrat alımı yeterli midir? Yoksa kalori olarak da fazla mı tutmamız gerekiyor?