İcat çıkarır mısınız?

Arkadaşlar siz bir bilim insanı olsaydınız insanların hayatını kolaylaştıracak ne yapmak isterdiniz? adam arabayı bulmuş,uçağı bulmuş insanlığa hizmet etmiş,peki siz genç mucitler aklınızda elbet birşeyler vardır,hayallerinizi buraya döker misiniz?

0|0
11|17

En İyi Erkek Görüşü

• magnet motor yapıcam. son derece gelişmiş olacak, sonsuza kadar dönecek ve kendi kendine elektrik üretecek. Aslında yapıldı ve yapanda türk. youtube ye muammer yıldız yazın çıkıyor. Bence gelecekte çığır açacak bir buluş.

0|1
    0|0
    • müthiş.

• Helal olsun müthiş yapmış adam çılgın türk işte :)

• beyler muammer yıldız patenti de almış. Yaptığı tek şey mıknatısları kullanmak. Yorumlarda ufo teknolojisi nin başında olduğumuzu söylüyorlar.

Kızlar Ne Diyor 11

• Bazen annem icat çıkarma başıma der ama onlar sayılmaz heralde.

2|1
    0|0
  • bir şey olsun çocukların hiç usanmayacakları..bunu ben yapsam kendimle gurur duyardım:)

0|0
    0|0
  • ben bir telefon icat etmistim dil cevirimli o cikmis galiba, birde engelli insanlara banyo etmek o da cikmis, sonra fikirlerimin basit oldugunu dusundum ya da ben cok yavasim :) yani fikir versekte nasil degerlendirecez ? :)

0|0
    0|0
    • icat ettim derken, dusunuyordum cok icatlar hakkinda kucukken

• ilk fotograf makinasını resimleyen makinayı icat etmek isterdim.

0|0
    0|0
  • Valla ben çıkarsam da babam çıkar der yeni yeni icatlar çıkarma kızım (ayy cümlemi seveyim)

0|0
    0|0
  • Bıtmeyen bataryalar

0|0
    0|0
  • İç güzelliği söyleyen gözlük :D

0|0
    0|0
  • Bir ideoloji bulmak isterdim

0|0
    0|0
  • aklımda o kadar şey var ki hangisini söylesem kararsız kaldım :)

dereceli deniz gözlüğü

en çok olmasını istediğim şey :))

0|0
    0|0
  • ücretsiz alınabilecek tek kullanımda tüylerden kurtulabileceğimiz bir ürün icat ederdim :)

0|0
    0|0
  • dökeyim sonra baskasi icat etsin olmaz :D

0|1
    0|0
    • umarım gerçekleştirirsin,yoksa icatından ebediyen mahrum kalıcaz:d

• insallah :) hayirlisi ama eger olursa varyaaaa süper olur :)

• merak ettim içatlarını benle paylaşırmısın benimde var bir kaç tane çalışmam

Erkekler Ne Diyor 16

• İçatlar da çok önemli içatların olması o kadar önemli değil olsa daha iyi olur önemli olan ihtiyaçlara cevap vermesi örneklerinin dünyada benzeri olmaması bu konuda çalışmalarım oldu örneğin dünyanın güneş etrafında uzaydaki hareketlerin aynısını kendi kendine yapan yapan bir cihaz geliştirdim elektro mekanik çalışan örneği var resmini profilime koydum. Bundan başka mevlevi semazenlerin sahne gösterisinin aynısını yapan elektro mekanik bir cihaz ayrıca Türk dünyası ile ilgili bir düzenek bunları milli kültür park projesi altında topladım.Boyle bir konuya değindiğiniz için teşekkür ederim

0|1
    0|0
    • teşekkürler üstad.

• Rica ederim sagol istersen bir örneğini profilime yükledim bakabilirsin gecenlerde bu konuda bir tartışma oldu buluşlarımdan bahsettim bunlara paraonoya diye bir ithamda bulundu görmesi için bu nedenle profilime yükledim.

• Anlık insan psikolojisinden haberdar olmayanlar için bir insanın psikolojisini gösteren dijital bir okuyucu yapmak isterdim. Bir insana ne zaman sarılıp, ne zaman uzaklaşmaları gerektiğini bilmeyenler için birebir (:

1|1
    0|0
  • bir iki proje varda bütçe yok. en çok güvendiğim, bir internet sitesi olayım var. daha önce 1-2 örneği yapılmış ama tam olarak benim aklımdaki değil. onu 10 yıl içinde yaparım belki acelesi yok.

0|1
    0|0
  • Graham akşam akşam icat çıkarma

0|1
    0|0
  • gece gece icat çıkarma :):)

0|1
    0|0
  • İşerken klozet kapağını yukarıda tutan bir mandal yapıcam bunu. Her yerde kullanılabilecek

0|0
    0|0
  • Alafranga tuvaletllerin hijenyık olması ıcın ( posetler bıseye yaramıo hısır hısr ) onun uzerın dusunoyorm ama henuz bulaamdım D

0|0
    0|0
  • yelekli uçak...yeleği giyeceksin kafanada kask takacaksın...sonra yelekli uçağı giyip istediğin yere gideceksin :D bu icatı japonlar bile düşünemez panpa :D

0|0
    0|0
  • bir şeyi icat edeceksin sonra onu piyasaya süreceksin sonra o birinin elinde bozulacak oda vay efendim ben bunu icat edenin taa... hiç gerek yok kimse yapmadıysa sende yapma...

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • aya kaydırak dayayıp pasifike kaymak :)

0|0
    0|0
    • entertainment diyorsun yani.

• seksenler icat çıkarıp durmayın ikidebir xd

0|0
    0|0
  • evet özellikle geceleri

0|0
    0|0
  • Zamanı durdurabilen bir şeyi icat etmeyi isterdim galiba her ne kadar imkansız gibi gözükse de unutmayalım ki imkansız diye bir şeyin olması imkansızdır...

0|0
    0|0
  • ben insanları mükkemmel yapmak için belirli davranış kalıpları geliştirdim, tabi günümüz psikoloji verilerini geliştirerek, tek ihtiyacım olan bir anne bir baba bir de çocuk, çevre şartları da var tabi, inşallah hayalde kalmaz geliştiriyorum.

0|1
    0|0
Yükleniyor...