Karşı komşum dul kaldı onu nasıl elde edebilirim?

Karşı komşumuz 48 yaşında bir bayan var, eşini 2 ay önce kaybetti 15 senelik komşumuz, çocukuğumu bile bilir. ancak normalde kendisi dışarı çıktığında cesur (dar ve göğüs çatalı giyinen) çekici fiziği düzgün bir bayan ve etrafına bakışları toplamayı başarıyor bunu gördüm. ben yıllardan beri gizli bir hayranlık duyuyordum kendisine hala da öyle çok çekici buluyorum. 30 yaşındayım. şimdiye kadar benimle iletişimi hep cana yakın samimi oldu komşuluk gereği. yeri geldi iyi niyetle iltifat etti aptartmanımızın yakışıklısı, günden güne daha yakışıklı oluyosun vs. ailemin yanındayken tabi bunlar. bazen bina içinde karşılaştığımızda derin sohbete de dalıyorduk göz göze. yani kısaca ben onu elde etmek istiyorum ama nasıl?

Güncellemeler:
Günün Sorusu

0|0
10|4

En İyi Kız Görüşü

• kadının sana karşı ilgisi, niyeti yoksa vazgeç bence. bunca yıllık ilişkiden sonra çok kötü olur. sana karşı ilgisi varsa da zaten çok bişey yapmana gerek yok. aynı ortamda sürekli görüşebilen iinsanlarsınız. daha çok böyle bir ilişkiye girersen sonrasında pişman olurmusun diye düşün, ona göre davran.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Neden yasina uygun birini bulmuyon dul kaldi diye hemen baska gozle bakiyon kadina. Kocasini daha yeni kaybetti hemen iliskmi dusunecek. Cok tuafsin hic yakismiyor delikanli birine. Bence o bayanin yanindaki ihtibarini saygini kaybetme baskasini bul

2|0
    0|0
  • çok iğrençsin.

4|1
    0|1
  • Pzvnkler cevap versin bakalım...varsa... kadının niyeti kötü değilde,sen yoldan çıkmışsın.

4|0
    0|4
  • balkondan aşağı bırak kendini, hem etkilenir, hem kurtulur.

4|1
    0|0
  • E cus ama ya baska kadin mi kalmadi abaza!

3|0
    0|0
  • acil çiftleşmen şart . sonra abazaların önüne geçilmiyor .

1|0
    0|0
  • bence kendi yaşındakilere bak ayıp kadın yeni ayrılmış

0|0
    0|0
  • çok zor görünüyo valla

1|0
    0|0
  • elde etmek derken?

0|0
    0|0
    • sahiplenmek iliski istio elde etmek o demek

• kadınla evlenme düşüncen oldugunu varsayarak sövmüyorum .

• Bence evlenme dusuncesi yok artik bos diye baska gozle bakmaya baslamis komsuya ayip bisey ya. Kocasi yok diye dusuncelere bak illah herkesin kocasimi olacak basinda boyle erkekten korunmak icin. Tovbe tovbe.

Erkekler Ne Diyor 4

• Biz nereden bilelim hiç böyle bir o. çocukluğu yapmadıkki.

11|2
    0|0
  • yıllarca komşukuk etmişsin şu an bu bakış açısını üretmek doğru değil bence yaşına uygun birini bul,o sana asılmadığı müddetçe aklından geçirme derim...

1|1
    0|0
    • Asılsada bu doğru mu sence?

• ortada 18 yaş fark var maceradan öte birşey olmayacağını kadında bilir ama bence kadın böyle bir duruma hem hazır değildir hemde etik olarak böyle birine yaklaşmaz bence zaten...

• o tarz bayanlarıda hiç tasvip etmiyorum açıkça..

• ulan iyice amerikaya döndük

3|1
    1|0
  • evinde tatilat işi yap bro

kaçmaz ;)

0|2
    1|0
Yükleniyor...