Arkadaslar sizce ben hakli miyim?

Bir çocukla konusiyorum, annemin çocuklu arkadaşı oğlu, 16 sene sonra ilk defa 4 ay önce onların evine gittik, çocuk beni facede ekledi ve sonra konuşmyi başladık... Bana çirkinim benim söyliyor, ve çok ilgili davranıyor ankadim kadar hoşlanıyor benden.. Neys bu ayının 28 ın yola çıktılar türkiye tahtile gittiler arabayla gittiler ve bildiğim kadar en az 2-2.5 gün sırft yolda geçiliyor. Yola çıktıdan beri 1inci gün yanı ayının 29 akşamda bana mesaj atı 20 dakkka filan konuştuk yolda bensin stationda ınternet bağlantısı varmış. O günden beri ne mesaj yoladı ne bişey. Bu gün baktım facede girmiş 1 saat önce. Tamam biliyor bu saate çalıştımı ama insan yenide bir mesaj atar ya da geçtik filan der... Yani ben lafını kısası onunla bağlantımı kesilmeyi düşüniyorum, hakklimiyim?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• kes tabi. boşuna gönül eglendirme.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• kız milleti değil misiniz her dakika illa ilgi göstermek zorunda mı çocuk .. biraz rahat bırakın arkadaş

0|1
    0|0
  • Bana cirkinim benim söyliyor, ve cok ilgili davraniyor ankadim kadar hoslaniyor benden.. türkçe çevirisi ne zaman çıkar :)

0|0
    0|0
    • bensin stationda <<< bunu çevirirsek :D

• Öfff zaten moralin bozuk bide seninle ograsmicam ister anla ister anlama avrupada dogdum orda buyudum okadarda olicak

• bende seninle ''ograsmicam'' ozaman :)

• Bekle biraz bir aciklamasi olucaktir

0|0
    0|0
    • Hesap sormayi dusunmiyorum, öyle biri degilim. Kendimi kucuk dusurmen.

• Ummarim öyle yapar

• Ende bir bekleyis icindesin merak etme umdugundan daha fazlasi gelir onune

• dur be kızım ya adam yolda tatılde dıyosun hemen kesıyımmı dıyosun bekle bi

0|0
    0|0
    • Beni merak etmiyor bile yaa

• adam vatan hasretınde sen ne dusunuyon..yukardakılerıde bir ceviri yap millet okuyamıyor

Kızlar Ne Diyor 1

• aceleyle karar verme sen bekle zaten sana karşı ilgisi varsa sana gereken acıklamayı yapar sen bekle ve gör

0|0
    0|0
    • Iyida insan sag salamet turkiye vardim filan söyler

• sen yinede olumsuzluğa kapılma belki mantıklı bir açıklaması vardır..bekle kesin hükümlü olmayalım

Yükleniyor...