Ersun Yanal Fenerbahçe'de başarılı olabilir mi ?

Biliyorsunuz Ersun Yanal geldi göreve sizce başarılı olabilir mi Türkiye Liginde Fanerbahçe Avrupa Kupalarınada gidemeyecek 2 kulvarda devam edecek yoluna transferlerdede en hareketli takımlardan biri ben başarılı olacağını düşünüyorum

• Başarılı Olur
    57% (4)38% (3)47% (7)Oy Ver
  • Başarısız Olur
    43% (3)62% (5)53% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|10

En İyi Erkek Görüşü

• İlk devre arasında gidecek mi kalacak mı söylentileri başlar, sezon sonunda gider. Ersun Yanal'ın değil Fener de, herhangi bir klupte başarılı olacağını sanmıyorum. Korkak oynatan bir t.direktör. Başarılı olsa idi Milli takımda bir varlık gösterebilirdi. Sen sınırsız kaynakları olan bir takımda saçmasapan başarısızlıklar alıp ben iyiyim diye gezemezsin.

Fener'e gelen iyi diyebileceğim bir t.direktör var o da Pareira.

1|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 8

• olabilir, bakalım..

0|0
    0|0
  • oladabilr olmayadabilr

0|0
    0|0
  • Sanmıyorum ..

-hayır başarılı olamaz..

1|1
    0|2
  • başarı sağlar unutma ki 2. olmak da başarı

0|1
    0|0
  • ersun yanal başarılı olamaz <3

0|0
    0|0
  • Başarısız Olur

0|0
    0|0
  • Evet, olur.

0|0
    0|0
  • Başarılı olur bence...:( ama bir İmparator olamayacak k bakmayın :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Hiçbir Fenerlinin teknik direktörlüğe Ersun Yanal´ın getirilmesinden memnun olduğunu sanmıyorum bence Feneri 3. yapar

1|1
    0|1
  • olabilir

0|0
    0|0
  • aykut kocaman bile başarılı oldu o neden olmasın

0|0
    0|0
  • başarılı olabilmesi için böyle sakin ve efendi durmamalı

fatih terim gibi ceza alacağını bile bile yenik durumdayken 3 puan alabilmek için hakemlerin üzerine yürümeli dövmekten beter etmeli bu lig de ancak öyle puan toplayabilirsin

0|0
    0|0
  • olur

0|0
    0|0
  • fanatik tarzda bir fenerbahçeli olarak takımımın haline son 1 senesi aşırı olmak üzere 2 seendir üzülüyorum taki ne bir forma ne bir çorap hiçbirşey almadım isteğim tadım tuzum kaçtı

1|0
    0|1
  • fb ye mourinho ancelotti kimi getirirsen getir başarısız olur mahkumlar çünkü :) İspanya gibi bir devi uyandıran aragones bile başarısız oldu en büyük kanıtı :)

0|0
    0|1
  • en fazla 3-5ayı var :)

0|1
    0|0
  • Başarısız Olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...