Kapat

Böyle fiziğim olması için ne yapmalıyım?

Fiziğim güzel evet ama bu kadar değil. Yani belim ince ama sıkı değil. Kalçalarım da iyi ama yine sıkı değil Squat yapsam üst bacaklarımın çok kalın olmasından korkuyorum ne yapmam lazım ve 20 yaşındayım

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• sadece squat yapmakla hedefine ulaşamazsın.. bacaklar ve kalçalar birbirne bağlı kas grupları bunları herbırını farklı egzersizlerle çalışmalısın.. idmanlarında agırlık kullanmalısın ve 8-10tekrar max ağırlık sistemıyle çalışmalısın. squat etkılı temel bir egzersizdir ancak agırlıkla çalışacagın ıcın tehlıkelı teknıgını ıyı ogrenmelısın aksi taktirde ciddi sakatlıklar yaşabilirsin.. beslenme konusu ıdman kadr cok onemlı.. kg başına 1,8 - 2grm hayvansal proteıni alacaksın ve bunun yanına kompleks karbonhıdrat alacaksın sağlıklı yağlrdan bir mıktar tüketebilirsin balık yagı gibi zeytın yagı gibi kuruyemışlerdekı yaglar gibi.. egzersizlerini ve beslenmeni doğru yaparsan yag oranın dusucek kas oranın ve sıkılaşman artacak (çok fazla kaslanırım dıye korkma öyle bırsey yok).. uzun vadede eger dısıplınlı olursan sonuca ulaşırsın

0|0
    0|0
    • Çok fazla kaslanırım değil de fiziğim şu an gerçekten iyi daha mı kötü olur diye düşünüyorum

• hayır neden daha kötü olsun ki zaten değişimi zamanla göreceksin.. önceki ölçülerinle sonra ki alacagın ölçülerini kıyaslarsın ona göre antrenman şeklini düzenlersin.

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 13

• önce kardiyoyla fazla yağlardan kurtul sonra squat yap, merak etme kalınlaşma olmaz yağlardan kurtulursan

0|0
    0|0
  • o kadar da kalın olmaz zaten 1 sene filan yapman lazım öyle sert olması için

0|0
    0|0
  • kardiyo yap squat bacak kalça yapar.

0|0
    0|0
  • O zaman karın ve bacak çalışman lazım

0|0
    0|0
    • Bacaklarım çok kalın durmaz mı diye soruyorum

• Kızlarda testosteron hormonu az olduğu için belli bir yere kadar kalınlaşır korkma en fazla bu kadar olur evde yapacaksan bu kadar bile olmaz

• nerde o fizik

0|0
    0|0
  • kalinlasmaz korkma spor salonuna yazil

0|0
    0|0
  • barfiks cek

0|0
    0|0
  • her türlü bacak ve kalça hareketini yap birini yapıp birini yapmazsan olmaz her yerin orantılı durması gerek

0|0
    0|0
    • Üst bacaklar çok kalın olmaz mı kalçayı güzelleştirelim derken bacakları bozmayalım

• Tamam çok teşekkür ediyorum

• rica ederim

• Bu kadar derken ne kadar 😀

0|0
    0|0
    • Aklım başka yerde fotoları koymayı unuttum
      Bilirsin işte az bakmıyorsunuz 😂

• Unuttum işte ne yapıyım 😂

• Azıcık sevaba giricez şurda harmanız hurisizlikten yapmayın ARKADAŞIM lütfen 😀😀

• squat da bacakların kalınlaşmaz herhalde

0|0
    0|0
  • Fiziği de biz hayal ediyoz galiba

0|0
    0|0
  • önce fizigine bakmak lazim sonra öneri verebilirm

0|0
    0|0
  • ayaklarn kac numara?

0|0
    0|0