Futbolda keşfedilemiyoruz

Kırkağaç spor orjinal adıyla acaridmanın kaptanıyımda keşfeden yok arkadaş istanbullara maçlara gidiyoruz falan filan goller oluyorda istek gelmiyor ne yani büyük bir klube girmek için seçmelerinemi gitmek gerekiyor illa ?

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

• Cok iyi futbol oynardim cok yetenekliydim cogu mevkide oynayabiliyordum iki ayagimida kullaniyordum cogu kulupte oynadim adi duyulmus ama istikrarsiz duzensiz tembel biriydim antremanlara gitmezdim galatasaray da oynarsam herseyi yaparim dedim tanidik yoneticiler vardi parada vermeye hazirdik cikarip denemediler bile hatta bu yuzden uzun bir sure galatasaray a kustum beni almadilar diye megersem babam sayesinde giremedigimi anladim cunku okumama takmisti okumayacagim icin olamadim simdi uni falan dusun artik

0|0
    0|0
    • Ya kardeşim bende aynen senin gibiyim asist kralıyım resmen ama keşfeden yok şimdi ben gidip fener seçmesine girsem illa torpilmi gerek ? zaten bir kere denedim 13 yaşındayken 50 lira aldılar seçmediler nası sinir oldum nasıl sinir oldum

• zaten hocası maçlardan tanıo daha 1 ay önce 3-2 yenilmiştik 2 golüde ben atmıştım

• ıyı olur o zaman

Kızlar Ne Diyor 7

• yaşın daha küçükken orta okul zamanında falan bilinen takımların alt yapısında olsan işin kolay olurdu.kardeşim ortaokuldayken beden öğretmeni onu göztepenin alt yapısına gönderecekti o kadar iyidi.ama maalesef babam pek istekli olmamıştı.

0|0
    0|0
    • Kardeşimde var 14 yaşında o acaridmanda kaptan u14'te bari ben olamadım o olsun o hatta benim o yaşıma göre daha yetenekli onu nasıl yapıcaz akhisar altyapısına falan illa altyapımı olması gerekiyo torpil falan olmaz çünkü tanıdığımız yok akhisarda

• bence altyapıdan olmalı yoksa biraz zor iş şansa kalır,inşallah kardeşin iyi yerlere gelir.

• demekki.

0|0
    0|0
  • burda bile gizleniyon orda nasıl bulsunlar

0|1
    0|0
  • Hiç duyulmamışsınız bence,en azından ben duymadım,büyük kulüplerden izlemeye gelen var mı?

0|0
    0|0
  • seçmelere gitmen gerek ya da tavsiye edilmen şart

0|0
    0|0
  • Yetenek varsa bile torpilsiz olmaz bu işler ..

0|0
    0|0
    • Babamın çevresi acayip geniştir onun sayesinde biyerlere giremezmiyim yeteneğimden eminim kendimden büyüklerle oynuyorum hiçbir farkım yok yaratmıyorlar benden fazla ve birçok şampiyonluk yaşadık

• Sen dur orda bulurlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• akhisar belediyenin alt yapısına girmeye bak

0|0
    0|0
  • bu tür takımlara pek scout yani gözlemci gelmez sen yinerde azimle çalışmaya devam et sana önerinim nikeın turnuvaları gibi turtnuvalara iyi bir takımla katılman , başarı gösterirseniz transfer etmek isteyen seninkinden daha iyi kulüpler olur

0|0
    0|0
  • torpilin olacak ya da messi gibi bir yeneteğin olacak ki onlar seni gelip bulsunlar

0|0
    0|0
    • yeteneğim var eminim biz bir çok şampiyonluklar yaşadık hepsinde ben 11 oynadım ve hep kendimden 5-6 yaş büyüklerle oynadım u16 da falan

• bu devirde selçuk şahin bile profesonelken ah ah :(

• büyük klüp zor ancak anadolu klupleri

0|0
    0|0
    • oda olurda yeteneğim var maç bitiyo rakip teknik direktör çok yeteneklisin diyo ağızına vurasım geliyo e niye teklif yapmıyon diyede nasıl keşfedilebilirim illa seçmeyemi gitmem gerek

• Bu akhisarın seçmesine falan gitsem diyelim bunlar benim yiycek ev okul ihtiyacımı karşılıycaklarmıki ?

• onları ben bilmem

• Büyük kulüplerde oynamak için biraz para ve torpil lazım.

0|0
    0|0
  • öyle yerlerde dayın olacak yoksa çok zor

0|0
    0|0
    • Babam girebilir araya tanıdıkları çok

• asıl sorun şu atıyorum akhisarın seçmesine gittim seçildim evden uzak derslere konstre değilim öyle oynuyom ama ordanda ileri gidemeyip futbolcu olamassam bütün hayatım kayar

• bende onu demek istiyorum sakatlık yaşarsan diye.okulunu orda ayarlarlar merak etme

Yükleniyor...