Hiç yaptığınız bir iyilik ya da kötülüğün sizede geri dönme durumunu yaşadınızmı ?

hiç yaptığınız bir iyilik ya da kötülüğün sizede geri dönme durumunu yaşadınızm? anlatır mısınız.?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Benden sonra askerliğe başlamış arkadaşlarım için yaptığım iyiliklerin karşılığını terhis oldğum gün benim için döktükleri gözyaşlarıyla fazlasıyla geri aldığıma inanıyorum. Böylesi bir geri dönüşün bana hissettirdiklerini, hiçbir maddi karşılık hissettiremezdi bana.

1|0
    0|0
    • ne güzel vefalı 1 dost kazanman ama askerde insanlar daha samimi verici ve insan oluyolar dışarda insalıklarını unutyolar sanki

• Askerlik bir erkeğin hayatındaki kırılma noktasıdır.Basit bir statüye "yükselen" birinin ne kadar alçalacağını bu kadar net ve bariz görebileceğin başka bir yer yoktur sanırım

• vay güzel bir açıklamaydı aynen erkekelrn egolarını törpüleyen ender kurum ama tüm erkekler n burnu srtmüyo akerde bile olsa buda dezavantaj insanlk adına :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Evrene mesaj yollama, bioenerji, parapsikoloji vs vs. Sanırım Secret okudun, ya da benzer bir kitap. Ben bu tarz şeylere pek inanmıyorum, çünkü hiç gerçekleştiğini görmedim. Sanırım ben biraz daha realistik yaklaşıyorum hayata. Ama böyle düşünenlere ve inananlara da saygı duyuyorum. Eğer bende birgün yaşarsam böyle bir durum, o zaman benimde fikrim değişebilir belki.

0|0
    0|0
  • iyilik yaptiğim zaman,yaptiğim iyiliği çabuk unutmaya çalışırım söylemeyi hatırlamayı sevmem huzursuz olurum iyiliği geri dönsün diye yapmam

kötülüğe gelince yaşadım evet 13 14 yaşlarındayken arkadaşımın sınavdan zayıf almasını sağlamıştım sırf lise 1 de ki rekabetten ötürü iftira atmıştım kopya sıkıştırmıştım sırasının altına

olaylar açıklıga kavuşunca okul müdürü babamı aramıştı akşama güzel bir boks maçı vardı evde :D

0|0
    0|0
  • Hangi iyilik döncekmiş geriye yav? Hepsi göstermelik teşekkür anlamındaki karşılıklar.

0|0
    0|0
  • İyilik yaptım kötülük gördüm hemde kaçkere inşallah sonuçlarını ahirette alırım

0|0
    0|0
  • iyiliklerim hiç geri dönmedi kimseyede kişiliğim gereği bilerek kötülük yapmadım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• dönmüştür hiç anlamasam bile ...

0|0
    0|0
  • Aynıkişiden olmasa da o iyilik ya da kötülük başka bir zamanda başka bir kişiden gelir diye inanıyorum karma gibi

0|0
    0|0
  • kötülüğe karşı iyilik yaptığımda hiç iyilikle geri dönmedi sadece salak yerine konuldu.

0|0
    0|0
  • değişir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...