Bunalım Halinde Ne yaparsınız ?

Merhaba arkadaşlar , Bilindiği üzere yazın gelmesiyle sıcak havalar iş ve stres günden güne ağır basıyor bazen ve insanı bunaltacak derecede huzursuzluğu ön plana çıkartıyor. Siz bu durumlarda ne düşünürsünüz ? Ne yapmak istersiniz.

0|0
11|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kafayı dinleyecek bir yere gitmek ister ve bol bol gezmek isterim.Bu çok iyi gelir ama sadece istekle sınırlı kalır malesef..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• son ses müziiiikk :D dans danss

0|0
    0|0
  • sadece uyurum :P

0|0
    0|0
  • tatil. senin açından yıllık izin kullanmak için çok uygun bir zaman gibi görünüyor, kafa dinlemen ve enerji toplaman lazım.

0|0
    0|0
    • Keşke İzin kullansam Denizede gidebilsem ama malesef gidemiyorum ki :(

• o zaman arkadaşların önerdiği gibi h.içi müzik dinle, nescafe iç, çikolata dondurma ye, sinemaya git akşamları vb... h.sonu en yakın göl, ırmak, sahil, piknik neresi varsa gitmeye çalış, en azından haftaya iyi başlamanı sağlar ve perşembeye kadar seni dinç tutar :)

• Son ses sevdigim müzikleri dinler sütlü neskafemi yapar içerim nutellamı da yanında promosyon niyetine yerim

0|0
    0|0
  • Bir kere buzdolabiının içine oturmuştum

0|1
    0|0
  • Bunalır bunalır içime atarım her zaman ki gibi. Bakalım halim ne olacak?

0|0
    0|0
  • Sürekli uyurdum. Uyumaya çalışırdım yada.

1|0
    0|0
  • oruc da yaklasıo allah yardım etsin demekten baska care yok

0|0
    0|0
  • Kafa dağıtıcı aktiviteler

0|0
    0|0
  • Tatlı, pasta, çikolata falan yerim.

0|0
    0|0
  • çikolata yerim :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• tek çözüm klima karşısında yatmak

0|0
    0|0
  • son zamanlarda ankaraya resmen tekrar kış geldi hava buz gibi onun için çok mutluyum sıcak havaların geri gelmemesi temennisiyle... :D

0|0
    0|0
    • Ankarayamı gelsek kızılcahamam püfür püfürdür şimdi :)

• Dinlenme amacıyla gelceksen tabi ki kızılcahamama git hocam :D ama keçiören şuanda resmen buz kesti :D

• Hatun bütün stresi alır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...