Günde 16 saat calisan sevgili....

Sevgilimin bir isi ve ek isi var. Normal isine haftada 6 gün Pazartesi-Cumartesi full calisiyor aksama kadar. Ayriyeten haftada 5 gün aksam ek isine gidiyor (garsonluk). Bu 5 günün 2 günü herzaman hafta sonuna denk geliyor. Yani hafta ici 3 gün 16 saat calisiyor (sabah 8 - gece 12), Cumarteside 16 saat, ve Pazar günleri aksam yine 5 saat. Yani tek bir bos günü yok. Bu simdilik 3 haftadir böyle gidiyor. Benim sevgilim var mi yok mu belli degil. Sabah güzel bir günaydin mesaja yazar herzaman. Molada arar, aksamki isinde de molada mutlaka ariyor. Gece eve gelincede ariyor. Ama bu molalar disinda görüsemiyoruz. Zaten en fazla 10dk konusabiliyor. Ben sevgilime kizmiyorum hatta onunla gurur duyuyorum, ilerisi icin para biriktiyor, ama duruma kiziyorum. is stresi onu bana karsida degistirdi sanirim. Kirici olmaya basladi, biraz dengesiz deyim, bana karsi ya cok iyi ya cok kötü. Ister istemez iliskimize zarar verdigimizi düsünüyorum. Sevgilimi anliyorum, uykusunu bile alamiyor sürekli is. Ben evdeyim sinavlarima calisiyorum bu stres ama onunki kadar degil eminim. Simdi alttan herseyde almaya calisiyorum, bir beklentim kalmadi, destek veriyorum "isinle ilgilen beni bosver" diyorum, icimden gelerek söyleyemiyorum maalesef ama dogrusu bu. AMA BEN HIC MUTLU DEGILIM. Dogru mu yapiyorum?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Nereye kadar sürecekmiş bu?

0|0
    0|0
    • bilmiyorum 1-2 ay kadar belki

• 1-2 ay kadarsa sabret sonra yine seni ES geçiyor ilgi göstermiyosa ne istersen onu yap bişey diyemem o zaman...

Erkekler Ne Diyor 3

• Bu durumdan rahatsız olduğunu söyle düzgün bir şekilde..

0|0
    0|0
  • Havuz problemimi bu ne hic sevmem

0|0
    0|0
  • 8 saatten fazla çalışması yasal değil zaten ( mesailer hariç ama bir 8 saat mesai olmaz )

0|0
    0|0
    • yasal ya da degil calisiyor iste

Kızlar Ne Diyor 3

• çok seven adam bu kadar çok çalışmaz bence.seni hiç göremiyor sevse dayanamaz görmemezliğe. misal benimki

0|0
    0|0
    • ama suda var ki biz farkli sehirlerdeyiz. her an görebilme gibi bir durum zaten yok. ama iliski sadece bulusmakla ayakta durmuyor, biz 3 saat hatta 4 saat bile konusurduk, artik bir günde toplasan 1 saati bile bulmuyor.

• e ona sölesen ek işi yapmanı istemiyorum seni özlüorm die.belki vazgeçer.

• yüzyüze görüşmye çalışın onu yakından gördüğünde daha iyi anlarsın ...çalıştığı yere git ara sıra destek ol ona..kolay gelsin zor durum ...

0|0
    0|0
    • Sürekli serviste yanina ugrayamam garsonluk yaptigi mekanda cok baski yapiyor 30 saniye yerinde dursa laf yiyo. Nezaman gidip görcem... tsk ederim.

• musaitsen aynı iş yerinde işe başlayabilirsin ...ama ne olursa olsun seviyorsan katlanacaksın farklı şehirlerde aşk yaşayanlar gibi...

• çok uzun sürmes iş saatini azaltır zaten seni her fırsatta arayacak kdr sewiyor ki özlemine dayanamaz azaltr;)

0|0
    0|0
    • 1 ay daha devam edim sonra bakarim diyor ama simdiden böyleyse 1 ayin sonunda nasil olcak acaba

• yok ok dayanamaz seni görmeden 1 ay daha

Yükleniyor...