Yabancı Sınırlamasına Destek veren kulüpler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Türkiyeki takımların çoğu bu karara karşı çıkarken bazı kulüpler kadrosunda o kadar yabancı olmasına rağmen bu kararı destekliyor benim anlmadığım 4 yabancı futbolcuyu Tribünde oturtmaya çokmu meraklılar?Sokağa atacak çokmu paraları var?Yada rakiplerinin güçlenmesindenmi korkuyorlar?

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• her hafta 18x4=72 yabancı yatarak para kazanacak.yazık bu ülkenin paralarına

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Destekleyen kulüp açık ve net korkaktır..

Kimin desteklediğini , amaçlarını ne olduğunu biliyoruz ...

1|3
    1|1
  • kendileri Avrupa'dan men edilmiş şikecilerdir. kıskançlıktır.Acaba uefa liginden ceza almasalar idi yine karşı çıkacaklar mıydı? eğer tahkim fenerbahçenin itirazını kabul ederse ey tahkim kimin tahkimisin diye sormazlar mı adama

0|2
    0|1
  • Destekleyen kulüp açık ve net korkaktır..

Kimin desteklediğini , amaçlarını ne olduğunu biliyoruz ...

Not : Renktaşım xper kasıyorum k.bakma..

0|1
    0|0
  • Rakiplerden korkuyorlar belkim.

0|2
    0|1
  • Rakiplerden olabilir...

0|2
    0|1
  • korkudandır belki

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Güya federasyona şirin görünmek için iki taraflı oynuyorlar bence :) Yani göstermelik bir destek var ortada.

Türk futbolunun kangrenidir bu karar.

0|1
    0|1
  • bazı kulüpler değil sadece fenerbahçe destekliyor bu kararı ki fenerbahçe nin amacı galatasaray kadro kalitesini daha da yükseltmesin,türk futbolu zarar görsün.

0|2
    0|1
  • yabancı sınırlaması geleceği 2 yıl önceden belliydi ve kulüpler buna göre transfer politikası belirledi. galatasarayda planlamasını buna göre yapmalıydı.

Fenerbahçe yabancı sınırlamasını kaldıracaksanız BUNU ÖNCEDEN SÖYLEYİN TRANSFER POLİTİKASINI ONA GÖRE BELİRLEYELİM BU İŞ ÇOCUK OYUNCAĞI DEĞİL diyor.

Yani anlayacağınız dere geçilirken at değiştirilmez

1|1
    1|3
    • Ne transfer yaptınız merak ettim Bir Alperi aldınız zararın neresinden dönsen kardır

• Çok şeyi var Şampiyonlar ligi maçında maçın oyuncusu seçildi ligde kritik goller attı esas Sneijder seneye kendini gösterecek Sneijder gelmez diyen çok Fenerli biliyorum

• he he tamam seneye göstersinde izleyelim

• 17 takım imza atmış birtek fenev imza atmamış şaşırmadık

0|1
    0|0
  • çekemiyorlar rakipleri

0|1
    0|1
  • 5 stars

0|1
    0|1
  • Türk futbolunun gelişmesine engel olmaya çalısıyolar rakiplerinin kendilerinden güçlü olacağından korkuyolar

0|1
    0|1
  • kimmiş bunu isteyenler ?

0|1
    0|0
  • rakiplerin güçlenmesiniden korkma değil öyle olsa kötü takımlar buna karşı çıkardı . bende anlamıyom çok parayla birini tiribünde oturtcaksan bana kombine al yabancı pasaportu alırım ben otururum :D

0|0
    0|0
  • Bazen bakıyorum sahada oynucak olan 11 futbolcu,7si yabancı.bu mu Türk futbolu?Başka sorum yok.

0|1
    0|0
  • yabanci snrlamasi ulkemiz futboluna faydali bence...

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe yabancı sınırlamasını başından beri desteklemedi

ayrıca galatasarayın parasımı varki yıldız yabancı oyuncu alacaklarda fenerbahçe onu engellesin:))

Arabada Nani,

Evde Dany,

Hoşunada Giderse,

Erman Kılıç Var Abi

0|1
    1|2
    • Onun için zaten Türkiyenin en iyi kadrosu Galatasarayda pazardan aldım Uefa kupası eve geldim Türkiye kupası:)Hadi sen git Uefadan ceza yemiş takımınla ilgilen

• Ne yaoalum Webo gibi Şampiyonlar ligini almış adam alamıyoruz gidiyoruz Belediyenin golcüsü Weboyu alıyoruz bu arada Beledediyenin kadrosunuda birer birer toplamaya başladınız Webodan sonra Holmen:)Puhahhahaha

• drogba amca :)))))

Yükleniyor...