Arkadaslar lütfen okuyun aile yaşantımla ilgili kendimi hiç beğenmiyorum

Arkadaslar bİz üç kardeşiz. İki tane ablam var 22 ve 24 yaşında ikisi de çok güzeller ve çok başarılılar. Küçük ablamında büyük ablamında sevgilisi Ankara'nın an tanınmış insanlarından müthiş ortamları var zenginlerde. Bizde aşağı yukarı öyleyiz. Ben 18 yaşındayım üniversiteye başlayacam ama kendimi hiç beğenmiyorum cok çirkinim yani 3 kardeş arasında uçurum bu kadar olur mu dedirtecek cinsinden kendimi onların yanında cok kötü hissediyorum sorun onların mutlu olmasında degil yanlış anlaşılmasın aksine cok mutluyum ama ben onlar gibi değilim çirkinim yalnızım. Üniversite sınavı tek ümidim çirkinim ama bari hayatımı kurtarayım diye. Akşamları hazırlanıp sevgilileri almaya gelir bense arkalarından bakarım öylece ağlarım belli etmeden sende gel derler ama gidemiyorum özgüvenim hiç yok ömrümün sonuna kadar böyle mi yasayacam ben cok mutsuzum mesela bir komşumuz var aynı yaşatayız sevgililerin bir arkadaşları var erkek ablam komşumuza ayarlayacam dedi bende aynı yaşatayım ama ona yapıyor hep böyle ümiversiteyi Ankara'da okumak istemiyorum istanbula ya da izmire gidip yeni bir hayat kurmak istiyorum sizce ben ne yapacam böyle yalnız mutsuz özgüvensiz?

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• Bence abartıyorsun hayatı kendine zindan edecek kadar çirkin olduğunu zannetmyorum, ayrıca özgüvenin yerine gelmesi için kendini kapatmak yerine kabuğunu kırmaya çalış. Daha çok dışarı çık daha çok gez. Ne bilim kuaföre git tarzını değiştir bakım yaptır spora git dansa git insanlardan uzak durma, sen de herkes kadar özel ve değerlisin bunu unutma. Kendini sev...

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• pek dogru düşünemiyorsun görünen o ki. biraz düşünceni değiştirmen lazım. çirkinlik nerden saplantı haline geldi sen de?

0|0
    0|0
  • dışarda üniversite okursan olgunlaşırsın kendi ayakların üstünde yaşayabilirsin,ayrıca çirkin kız yoktur bakımsız kız vardır

0|0
    0|0
  • Bu kadar demoralize olmanıza hiç gerek yok. Kendini neden çirkin görüyorsun ki? Belki çirkinsin ama çekici isen eğer bu senin için çok büyük avantajdır. Çirkin çekici bayanlar, güzel bayanlardan çok daha etkilidir inan. İnşallah üniversiteye başlarsın. İşte o zaman bu durumdan çok daha kolay kurtulursun kızım.

0|0
    0|0
    • Üniversiteye başlayınca neden daha kolay kurtulurum ki ?

• Üniversite ortamı bambaşkadır. Bambaşka bir dünyaya adım atmış olacaksın. Sevgili de bulabilirsin bence.

• kardeş sen çokk yanlış anlıyorsun bence olayları ablan komsunuzu ayarlıyo cünkü kardeşini kimse peşpeş cekmez gerci kodaman işleri karısık olur ama boştan yere hiç sıkma canını her kör satıcının elbet bir gör alıcısı olur sırf eğlenmek için hayatını maffetme derim okulunu oku bence

0|0
    0|0
  • Senin için temiz için..

0|0
    0|0
  • güzel bakan güzel görür seninde kaderinde seni seven birileri vardır buna emin ol sabret ve bekle sabrın sonu selamettir

0|0
    0|0
  • onlara ozenme.. kendin olmaya ozen goster yeterli bence...

0|0
    0|0
  • öncelikle serhat 23 yaşında okuduklarıyla yazdıklarıyla her gecen gün kendinden nefret eden iğrenen davranışlarını beğenmeyen nasıl beğensin ki.utanganc duygusal içine kapanık ve sosyal hayatın dışında kalan bir genc

evde tüm zamanımı geçirmekle şiirler ve günlük tutuyorum tam yalnızlık içinde kıvranmaktayım artık defter ile dertleşmekten sıkıldım siz güzel kalpli bayana ile paylaşmak istiyorum

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Üniversiteye gidince arkadasların olur onlarla gezersin, bir cevren olur. Özgüveninde yerine gelir.

0|1
    0|0
Yükleniyor...