Spor yapmayanların tek derdi , spor yapanların protein tozu kullanıp kullanmadığı?

Siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?

Güncellemeler:
Bu arada merak edenler için linkim @Phoboss

0|0
26

En İyi Kız Görüşü

• Spor yapanların hepsi toz kullanıcak die bir kaydı yokk bende spor yapıyorum ama protein tozu yerinde protein agırlıklı yicekler besleniyorumm..

0|1
    0|0
    • Zaten hiç görmedim protein tozu kullanan bir kız genelde erkekler kullanıyo

• Teşekkürler

• Rica ederim Tuğçe

En İyi Erkek Görüşü

• Cokda abartılacak bişey değil protein tozu bir paket kullanınca Arnold olmuyorsun eğer eleştiri yapmak istiyorsanız Steroid vb ilaçları eleştirin.

0|1
    0|0
    • Aynen öyle 👏 ama ben şöyle düşünüyorum steroid bile olsa ortada bir emek var

• Aynen bu yapamayan insanların bir bahanesi Steroid kullanan kişi bile risk alıyor sen alabiliyor musun

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• Kullaniyorsada iyi bir fizigi varsa saygi duyari

0|1
    0|0
    • Bu sadece takviye düşündüğünüz gibi mucizevi bişey değil kırmızı et gibi düşün mesela protein tozunu

Erkekler Ne Diyor 5

• 10 kutu içsense hormonlarinin musade ettigi kadar buyursunuz beyler bayanlar

0|1
    0|0
  • protein tozunun bir zararı olmaz sonuçta protein tozu bir takviye alamadığın besinlerin proteinlerini onun sayesinde alıyorsun ama günde 2 ölçek alacağına 4 ya da 5 ölçek alırsan tabi zararlı olur her şeyin fazlası zarardır demişler.

0|1
    0|0
  • iyi olursan ne kullandığının bir önemi yok 👍

0|1
    0|0
    • Yani sonuçta ortada bir emek var herşeyden önce

• Kendisi gibiyse ağır kaldırmaktan kasıt. Vücutcu gibi görünen az kişi var 😂

• Yapiyorumda bence gereksiz vücuda bir şeyi gereğinden fazla verebilen bir şey sağlıklı olamaz

0|1
    0|0
    • Zaten beslenmemiz eksik kaldığı için kullanıyoruz

• aynen orasida var😄 koşuyu bırakmamak lazim

• Aynen

• Wvet yapmayanlar biraz takık olabilir bunkonuya ama oda çok zararlı birşey

0|0
    0|0
    • Hammaddesi ne peki biliyo musun

• E yani bilinmedik bir marka kullanmıyoruz hepsi onaylı ürünler üretilmesi yasak şeyler değil

• Zaten ülkemizde ne yasakki onaylı olması değil önemli olan 1. Sınıf kalite olması

Yükleniyor...