Bu gün Usta Kemal Sunal ın ölüm yıldönümü hatırladınızmı ?

lütfen sevdiğiniz repiklerini videolarını varsa grüşlerinizi paylaşırmısınız ? Türkiyenin hemen hemen hepsini hayatının belirli kesimlerinde güldürmüş biri olarak nur içinde yatsın

link

Güncellemeler:

0|0
16|20

En İyi Erkek Görüşü

• OĞUL SUNAL’IN MEKTUBUNDAN

"... Baktık ki bu iş böyle olmayacak, bir umut ışığı doğmayacak, bizden başkası bizi anlamayacak, gururum, kardeşim de dönünce sen varmışsın gibi hayata, birbirimize bağlandık.

Yaşamalıydık. Sen gittin ve biz burada kaldık. Merak etme rahat, huzurlu uyu. Yeni doğan, seni hiç tanımayan kardeşler de izliyor, Hababam’ı, Tosun Paşa’yı, Salako’yu... Bıraktığın eserler mutlu ediyor, hayata umutla baktırıyor bir ömür boyu. Koruduğun efsane soyadını milyonlar koruyor, milyonlara aktarıyor artık. Bir de yeni isim koydular ’Melek Şaban’ diye, tarihe bıraktık. Sen gittin ve biz burada kaldık. Biz mi? Hala bir yanı kırık, ama gururlu, dimdik ayaktayız.

Senin emanetinden hiç ayrılmadan yaşamaktayız. Bir tek bugünde ayrıyız. Biz arkadaşlarla vatani görev için Mardin’de silah altındayız. Bu

mektupla benim, annemin, Ezomun, sevenlerinin kalpleri birleştik başucundayız. Bize bıraktığın güzelliklere minnettarız. Çok özledik ama ağlamayacağız. Gözün arkada kalmasın, hiç ayrılmayıp seni sonsuza dek bizimle yaşatacağız. Tamam sen gittin ama biz burada kaldık."

0|1
    0|0
    • onun gibisi gelmez hiçbir zaman. Gerçi zaten oda gitmicek hiçbir zaman eşşek kadar oldum bilmem kaçıncı kez izlediğim filme hala azımı ayıra ayıra bakıyorum. Nasıl bir büyüsü varsa adamın nur içinde yatsın

Kızlar Ne Diyor 16

• link

bu da yedi bela hüsnü'den ;

-hüsniye sana bakınca kendimi manavda zannediyorum.

-dudakların kiraz, yanakların elma gibi.

-gözlerin üzüm, göğüslerin portakal.

-hepsinden yarımşar kilo versene hüsniye.

1|1
    0|0
  • Zamamsız ölümü için hepimiz uzüldük.donemin en iyi guldüren vede önemli mesajlar veren seneryolarda rol almış bir kişi olarak allah rahmet eylesin.

0|1
    0|0
  • saygıyla anıyorum.

0|1
    0|0
  • Allah rahmet eylesin

0|1
    0|0
  • Saygi ili aniyoruz, unutulmadi, unutulmaz. Gelmis gecmis en iyi oyuncu!

0|1
    0|0
  • Evet hatırladım...

Allah gani gani rahmet eylesin.. Onun gibisi gelmez bida.

0|2
    0|0
  • Sen gideli ne vok olmus Şaban..

Gulerken aglamayi senden ogrendik ve dusunmeyi her kahkahamizda.

Kendimi cok sansli hissediyorum senin guluslerine denk geldigim icin nur icinde yat..

" hihi Şaban ben."

0|1
    0|0
  • Allah rahmet eylesin.. link

0|1
    0|0
  • Unutur muyuz?

0|2
    0|0
  • "Çay yok bok için."

0|1
    0|0
  • eevet tekrar tekrar usanmadan flimlerini izlediğim tek kişi:)

0|1
    0|0
  • normalde biri oldugunde aglayamam ama ovefat ettiginde aglamistim

0|1
    0|0
  • Allah rahmet eylesin,unutmadık... <3

0|1
    0|0
  • Allah Rahmet eylesin. Unutulmaz ki o..

0|1
    0|0
  • haydin akşama herkes kanal7 başına..:)

0|0
    0|0
  • Çok severim. Fırsat buldukça mezarını ziyaret ederim dua okurum. Allah gani gani rahmet eylesin

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Euro 2000'de tuttuğum İtalya'nın Fransa'ya yenilmesinin şaşkınlığını atlatamadan, ertesi sabah TV'yi açtığımda donup kalmama neden olan olaydı. Münir Özkul'un görüntülerini görünce o öldü sanmıştım, Kemal Sunal'mış meğer

Zamanında kibirli entelektüellerimizin yerden yere vurduğu ama şimdiki komedyenleri gördükten sonra hakkını geç de olsa teslim ettiği büyük ustanın en kötü filminde bile yerini bulan bir sosyal mesaj vardır. Genelde hep aynı karakteri oynasa da, içimizden birini yapmacıklıktan uzak, doğal, sempatik şekilde canlandırmayı başardı.

Kibar Feyzo, Kapıcılar Kralı, Köşeyi Dönen Adam gibi filmlerindeki toplumsal eleştiriler çok çok az sayıda komedi filminde yer alır. Usta, sansüre kurban giden o 1 Mayıs yürüyüşü ile kalplerde özel bir yer daha edinmiştir zaten.

0|2
    0|0
  • Hiç bir zaman unutmayacağız.Allah rahmet eylesin.

0|1
    0|0
    • Gerçek sanatçıydı; magazinlerde, reytinglerde koşturmazdı...

• "Bu ülkenin okuyan ihtiyacı adam var ve bende o yüzden okulu 27 yılda bitirdim"

Mekanın cennet olsun Kemal abi...

0|1
    0|0
  • Adam ekol olmuş bir komedyen oyuncuydu. Güldürdüğü kadarda düşündüren bir adamdı. Adam gibi adamdı. Nasıl bişeyki filmlerinden 20-30 yıl geçmesine rağmen her tv de gördüğümüzde kendini izlettiriyor kumandayı değiştirtmiyor. Mekanı cennet olsun.

0|1
    0|0
  • Halit Akçatepe: “Ertem abi rolleri dağıttı. Sen bunu yap,sen bunu.. Sıra Kemal’e geldi, roller bitti. Sen de gül dedi.Kemal güldü, Türkiye güldü"

NUR İÇİNDE YAT BÜYÜK USTA

0|1
    0|0
  • tokatçı filmine yarılıyorum ya:D şevket senin daha çok kaaznamank gerekmz mi çıkar şu kağıtlaı:DDD hihahaha

0|1
    0|0
  • Allah rahmet eylesin

Gerçek bir sanatçıydı ..

0|1
    0|0
  • onu saygıyla anıyorum.

0|1
    0|0
  • Allah Rahmet Eylesin... Mekani Cennet olsun...:/ link

0|1
    0|0
  • Allah rahmet eylesin

onun gibisi gelmez :(

0|1
    0|0
  • evet hatırladım o gün istanbula staja gittim o gün öldü

0|1
    0|0
  • Allah rahmet eylesin.

0|1
    0|0
  • Allah rahmet eylesin...

0|1
    0|0
  • her işleyiş ilk defa işlemiş gibi zevk veren filimleri ile sinamaların ustası kemal sunal yaaa nasıl unutulabilinir ki.

0|1
    0|0
  • oldugu gunu cok iyi hatirliyorum mekani cennet olsun sener sen den sonra o gelir benim icin turk sinemasinda :(

0|1
    0|0
  • Arap sen içme :(

0|1
    0|0
  • Unutanın ben a...

0|1
    0|0
  • Erken gitmesi elbet acı ama bu kadar iyi hatırlanmasına sebep bence.

0|0
    0|0
  • Birkez de senin sayende hatırladık:) Ama gerçekten zevkle izlerim filimlerini

0|1
    0|0
Yükleniyor...