Erkekler Sıcak Banyoyu Seviyor musunuz?(sadece erkekler için)

Testislerde sperm yapımı için vücut sıcaklığı yüksek olduğundan testisler dışarıda bir torba içindedir.Böylece testisler vücut sıcaklığından yaklaşık 5 derece az tutulur.Sıcak banyo,hamam,sauna da kısırlığa birer neden.

0|0
2|28

En İyi Erkek Görüşü

• Teşekkürler bilgilendime için.

Hava sıcak ben soğuk duş severim ..

1|0
    2|1

Erkekler Ne Diyor 27

• Mantıklı. Çünkü yabancı ülkelerde de sperm bankalarındaki spermler bildiğim kadaryla oldukça soğuk bir ortamda muhafaza edliyor. Ancak sıcak suyun kısırlığa neden olabilmesi için sanırım oldukça sıcak hatta kaynar olması gerekiyor. Çünkü eğer öyle olsaydı birçok erkek kısır olurdu.

1|0
    2|1
  • Dediğin gibi sıcak testislere zararlı.

1|0
    0|0
  • hepimiz kısır olmalıyız o zaman

o torba sıcağı koruyor

1|0
    2|0
  • evet doğru . ılık severim.

1|0
    2|0
  • Bu nedenden değilde ılık su kullanırım prensiplerim geregi

1|0
    0|0
  • ılık duş alırım sıcakta daralırım

1|0
    2|0
  • Ilık seviyorum sıcak zararlı varikosel e neden olabiliyor :)

1|0
    0|0
  • Kısırlığa neden olmuyor sadece o an sperm üretmek zorlaşıyor. Sıcak bir duş alırken boşalmak çok zor oluyor mesela...

1|0
    0|0
  • evet sıcak banyodan sakınıyorum o yüzden, özellikle testis bölgemi daha soğuk su ile temizliyorum.

1|0
    0|0
  • Kaynar suyla alıyorum genelde duşu böyle artık yanıyorum iyice derimden duman çıkıyor.

1|0
    0|0
    • soru detayını okur musun bir de.

• :D Bu nasıl muhakemedir olum ?:))

• oldum olası sıcak hiçbişeyi sevmem ne iklimi ne sıcak içilen içecekleri ne de sıcak suyu kışları bile sıcak suyla soguk suyu karıştırıp ılıştırıyorum vucut sıcaklıgına yakın bır suda yıkanıyorum cok sukur :D

1|0
    2|0
  • Hadi ya bilmiyordum severim sıcak su sauna falanda ilk senden duydum

Asıl ben aşırı soğuk suu , Kısırlıga neden diye biliyorum

1|0
    0|0
    • Sıcak su :)

• arada sırada gitsek sakıncası oluyomuymuş :D ?

• Hiç gitmeyeceksin demek saçma olur .Git arada.:D

• Asla sevmem ilik olmali diğer türlü tuhaf oluyo...:)

1|0
    0|0
  • Saçmalamayın o kadar da değil... Saunada sıcak duşta geçirdiğin yarım saatın ne zararı olur...

1|0
    2|0
  • :) bunu nerden buldun yahu sperm üreten bir vucudumuz var sıcakta spermler ölür ama boşalma yoluyla ölü spermler atılır yerine vucut yeni spermler canlılarını üretir :D ah ahh siz kızlar

1|0
    2|0
  • sıcağı severim

1|0
    0|0
  • sıcak olmadan tendeki kir gitmez gözenek acılmaz kısırlık olmaz sperm kalştesi düşer sadece

1|0
    0|0
  • Eee soru ne ?

1|0
    2|1
  • Çok sıcak suyu sevmem kışın bile ılık suyla duş alırım. Demekki ondan spermlerim çok fazla :)

1|0
    2|0
  • sıcağa yakın severim ama sonuçts sıcak suyu .aşaklara tutacak halim yok sorun yok bence :D

1|0
    2|0
  • soğuk duş on numaradır, kışın ılık su

1|0
    2|0
  • Yaz kış soğuk suyla duş alıyorum ben. Hem vücudu dinç tutuyor hemde adamı iyi ayıltıyor :))

1|0
    2|0
  • ohaaa hadi lan her gün sahunaya fin hamamına giriyorum ben

1|0
    2|1
  • severim sicak banyo cok guzel oluyor

0|0
    2|0
  • bazen nadiren yaparım kısa süreli...evet bu konuda araştırmalar yapmıştım bende...testislerimin sağlığına dikkat ederim her zaman duşta uzun süre kalmamak da önemli yani sıcak olarak...akşamlarıda serinletirim odamda çıkarırım boxeri testisler sıcaktan dolayı zaten akşama kadar sarkık haldedirler benim genellikle bir şöyle sallanırlar sarkarlar serinlerler kendilerine gelirler...birazda sarkık halde masaj yaparım rahatlarlar (evli değilim artık evlenince sevigilime bırakırım o işi kendisi bilir :)

0|0
    0|0
  • yok öyle 20 dk aldığın duş etkilemez ayrıca kaynar suyla alan yok heralde

1|0
    0|0
  • Su sıcak oldu mu daha temizlenir insan ve beden daha da rahatlıyor.

1|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...