Galatasaray bu sezon transfer doneminde neden bu kadar sesiz?

Sadece Chedjou ve bonservisi elinde olan Ermanı aldik nerde bomba transferler ve halen yabancilarin (culio, Ujfalusi, Elmander) ve gereksiz olan bazi yerli futbolcualarin ( Ufuk, Cağlar, Sabri, Aydin, Sercan, Mehmet Batdal) takimdan ayrilmadi. Sizce bu fırtına öncesi sessizliği olabilir mi? Yani Sneijder ve Drogba gibi yildizlar takima katilir mi? saygilar ve sevgiler.

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• bu yönetim sevmedğim tek tarafı transfer komitesinin çok yavaş olması nerde Haldun Üstünel alacakları oyuncuları kampa yetiştireceklerini sanmıyorum bu arada sabri nasıl gereksiz oyuncu oluyor anlamadım adama ihtiyacımız olduğunda herzaman hazır olan değerli kaptanımızdır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Sabri gereksiz degil! Elmander de degil. Bomba transfere gerek yok bir kac ufak transfeeer ile kimse durduramaz bizi.

0|0
    0|0
  • Geçen sezon fazlasıyla ses getirdik..Bu sezon bir kaç takviye yeterli ..

Chediou ve Erman transferi yerinde oldu bence.. Erman kesinlikle iyi bir alternatif..

-Elmander-Sabri-Aydın kesinlikle gereksiz değil .. Ayrıca Ujfalusi 'ye vefa borcumuz var..Tamam duygusal düşünüyo olabilirim ama öyle..

0|1
    1|1
    • Ujfalusiye olan vefa neden gs ile özdeşleşmiş isimlere yapılmadı

bknz. Hakan Şükür ve niceleri

bence derhal gönderileli zaten gecen sene oynamadan aldı parasını

• bellimi olur

:)

0|0
    0|0
  • Hopp Sabrime laf yok!

0|0
    0|0
  • yabancı sorunsalı olduğu için

0|0
    0|0
    • hem öyle hem de zaten G.Saray kadrosunu oturttu yani bir kaç takviye yapar fazla da değişikliğe gitmez kanımca çünkü her sene bir sürü oyuncu alıp bir sürü oyuncu gönderip oturmuş kadro bozulmaz.

• Ne yaptığımızı bilmiyoruz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• şuan kadro çok şişkin.sene boyunca 1 maç oynamayacak adamlar var ve halen gönderilmedi

transfer konusuna gelince,tff nin yabancı açıklaması halen kesinleşmediği için millet beklemede

1|0
    0|0
  • her şeyden önce gökhan inleri almamız lazım

fakat şöyle bir durum var, napoli ne olursa olsun kesin satacak

30 yaşına gelmek üzere olan bu topçuya avrupada hiç bir takım inanılmaz bonservis dökmez

bu sebep ilen bekliyoruz bence

gökhanı alırsak, o zaman yabancı transferi de yapılabilir

bu şekilde zaten kadro dolu

0|0
    0|0
  • Daha önce sorulmuştu bu soru yabancı sınırlaması serbest olursa 2-3 transfer yapılır

0|0
    0|0
  • Bundan sonra en fazla 2 3 takviye olur zaten. Aydın, Ufuk felanda yollandı takımdan. Şu yabancı sorunu halledilsin açıklarlar. Birde Kerim Frei ile anlaşıldı diye okudum her yerde.

0|0
    0|0
  • fırtına öncesi sessizlikkk

0|0
    0|0
  • 6+2+2 n,in 6+4 olmasını beklşiyolar

0|0
    0|0
  • TFF'nin kararını bekliyoruz...

0|0
    0|0
  • G.Sarayın kadrosu oturmuş bir kadro yani eksik yerlere bir kaç takviye yaparlar, oturmuş kadronun üzerine daha da fazla oyuncu alıp dengeyi bozacaklarını sanmam zaten kadroları oturdu artık bir kaç transferle eksikleri kapatırlar.

0|0
    0|0
  • Yabanci uygulamasindan kaynaklaniyor bence...

0|0
    0|0
  • Bana kalırsa fırtına öncesi sessizlik yakındır kıyametin kopması

0|0
    0|0
  • ünal aysal 2 gün önce sokağa atılacak paramız yok düzgün transfer yapmalıyız dedi.

bu açıklamadan galatasarayın parasızlıktan oyuncu alamadığını anlamalısınız

o yüzden yıldız transfer beklemeyin

ayrıca galatasaray her yıl yıldız oyuncu alıyormuş gibi konuşmayın 5-10 yılda bir drogba gibi son demlerini yaşayan yıldızları alır

0|0
    0|2
Yükleniyor...