Evlendiğinizde, Eşiniz KS Hesabınızı Kapatmanızı İstese Kapatır mıydınız ?

Gerekçe olarak da sabah akşam ordasın, beni ihmal ediyorsun der ise, kapatır mıydınız ? 'Bundan sonra pek sık girmem artık' diye de bir öneride bulundunuz ama eşiniz kabul etmiyor. Girme aralığını azaltarak bırakmak da yok, direk kapatacaksınız :)

Kapatır mıydınız ?

0|0
45|32

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 44

Erkekler Ne Diyor 32

• ks mi ne ks si hayatım vallaha bilmiyorum öyle bişey .

Neeeeeyy yok ya ?

bakiimmm

Yok bebeğim ben değilim bu

cevaplara baksana

hiç bana benziyormu Allah aşkına

ayıp sana kocanı yaptığı yorumlardan bil etanıman gerekirdi.

Tamam tamam git başımdna hadi konuşayalım bir süre

:)))

0|1
    0|0
  • Yok gelmez bana öyle şeyler.

1|1
    0|0
  • benden bunu isteme cesareti olabilecek kadın tanımadım henüz

0|1
    0|0
  • Bakıyorum da ne kadar da cok "Kapatırım" diyen var..

Cok seviyorsunuz sevgiliniz tarafından kukla gibi oynatılmayı.. Onun köpegi olmasına bayılıyorsunuz adeta. Birincisi bana öyle diyen bir zihniyetle evlenmem. Ikincisi, sırf sevgilim diye de kapatacak degilim. Herseyin de bir sınırı var. Ona ne, istedigimi yapıp istedigimi yapmam. Saygı duyması gerek. Ha, gerektiginde "Ben bu durumdan hoslanmıyorum, bana ilgi gösteremiyorsun" derse, iste o zaman seve seve kapatırım. Ama hicbir neden yokken "Kapatıcaksın lan sunu" diyorsa iste orada gözümde biter..

Senin sevgilin oldum diye köpegin olacagımı mı sanıyorsun anasını satayım?

Bu kisilere cok gülüyorum. Kendilerini ezmelerine ve köle gibi yasamalarına izin verdikleri icin..Sevgilisi ne derse o olur dedikleri icin..

Okumamıs köylüden farkınız yok anasını satayım.

0|1
    0|0
    • İhmal etme gerekçesiyle bir kapatma söz konusu, soruda da belirttiğim üzere. Arkadaşlar da bunu baz alarak cevap vermişlerdir.

• Ben pek öyle zannetmiyorum. Etrafıma bakıyorum da, hemen hemen hersey icin sevgilisinin kölesi olucak gencler görüyorum. O ne derse o olucak! Baska secenegi veya yolu yok gibisinden..

Ben sırf ihmal ettikleri icin böyle cevap verdiklerini zannetmiyorum yani. Bunu baz alarak cevap verenlerin sayısının da cok az olacagını düsünüyorum.

• Ovvv zaten siteyi önemsemiyorum işin eğlencesindeyim çoğu zaman sanırım bir kaç aya siteden de giderim . Hani bu site benim evliliğimi göremez ..

0|1
    0|0
  • elbet bir gün kapanacak bu hesap.

0|1
    0|0
  • isteyen istediğini yapma hakkına özgürdür. bu yüzden ne kadar seversem ya da sevilirsem haklarını ve ya haklarımı kısıtlıyorsa. gözümü bile kırpmam ayrılırım.

Sebebi sadece bir site değil yarın yine aynısını yapabilir başka konuda

0|1
    0|0
  • bizimkisi hic kapatirmisin kapatmazmisin demiyor haberim olmadan kapaniyor facebook twiter vs hesaplari :P ks simdilik onun gozunde zararsiz

0|1
    0|0
  • kapatmazdım hemşo :)

0|1
    0|0
  • Kesin sivriliğim tutar, bir gıcıklık yaparım o durumda.

0|1
    0|1
  • bilmem kapatabilirim

0|1
    0|0
  • Kapatırdımmm

0|1
    0|0
  • EvLiLik mi ? Kız Arkadasım istesin Face,Twit,Ks ALayını Dondururum Kapatırım .) Sadece Onunla iLgiLenirim .d

1|1
    0|0
  • bişey demesine gerek yok, hesabı kapatır.. bu siteyi de engellerdim. bazı konularda çok saçma ve gereksiz yorumlar var Allah korusun gelip burdaki yorumlara uyup aile huzurunu bozacağına hiç girmesin daha iyi

0|1
    0|0
    • Bu kadar zaman sonra soruyu nerden görüp de cevap verdiniz merak.ettim doğrusu ? :)

• aile sıkıntılarını burada gelip paylaşıp çözüm arayan insanları görünce bu konuya kayıtsız kalmak istemedim. belki o yüzdendir.

• Kapatırım bütün elementleri!

0|1
    0|0
  • O demeden kapatırdım, malum cevaplar yani :)))))

cut.

0|1
    0|0
  • Lafı bile olmaz. Söylemesine gerek yok. Ben kendin kapatırım zaten.

0|2
    0|0
  • eğer bir eşim veya sevgilim olacak olursa onun söylemesine kalmadan ben kapatırım.

0|1
    0|0
  • Elbette kapatırdım ve aynı şekilde ona da kapattırdım sadece ks değil , büyün sosyalmedyaya.

0|1
    0|0
  • Evlenene kadar zaten kapanmış olur heralde :)

0|1
    0|0
  • eşimden önemli mi ? tabi ki kapatırım

0|1
    0|0
  • e kaptırımda eşimle ilgili sorunları kime sorucam bu defa ? :D

0|1
    0|0
  • KS ciğim kusura bakma ama kıçına tekmeyi basardım :D

0|1
    0|0
  • her türlü hesap kapanır tabi bu evlenmeden önce de yapılabilir yeter ki karşılıklı saygı ve sevgi olsun.

0|1
    0|0
  • Kapatır yeni fake bir hesap açardım :D

0|1
    0|0
  • direk kapatacağım

0|1
    0|0
  • Kapatırım .

0|1
    0|0
  • tabi ki de

0|1
    0|0
  • Kapatırdım tabi ya ne işim var buralarda :D

0|1
    0|0
  • kapatı başka açarım :))

0|1
    0|0
    • iyi de burdan biriyle evleneceğimizi belirtmiyor ki. eşiniz demiş ki bu sitede gezdiğimi söylemem :P

• yok öyle bişi hemşire diilim ben :((

• kız sana demedim ferdicarrefour a dedim :D

• Erkekler Devam
    2
Yükleniyor...