Koşu Bandı Önerisinde Bulunur musunuz?

Arkadaşlar merabalar, diyet ve spor eşliğinde zayıfladım ve bu kilomu korumak istiyorum. bunun için ise diyetin bana kazandırdığı alışkanlıkları artık hayat felsefesi yaptım. artık haftanın 4 günü sabah işe gitmeden önce 1 saat daha erken yapıp 30dk koşup banyomu yapıp bu şekilde işe gideceğim. böylece forma kalıp kalp sağlığımı da korumayı düşünüyorum. koşu bandını almak istememin sebebi ise kışın dışarıda kardiyo egzersizlerini yapmanın zor olmasından. sabah saat 5'de kullanabileceğim bir koşu bandı arıyorum. fiyat olarak ise 1500-1600TL'ye kadar çıkabilirim. özellikle otomatik eğim destekli olmasını istiyorum. böylece karın kasları ve bacak kaslarımı da geliştireceğim. bu da hali hazırda yapmış olduğum dağ bisikleti sporuna etkisi olacaktır.

Almak istediğim koşu bandı kesinlikle çok az ses yapıyor olması lazım. malum sabahın 5'inde kullanacağım bu aleti. komşuların rahatsız olmaması gerekiyor. Sizin kullandığınız veya denediğiniz ve böylece memnun kaldığınız ürünleri önerirseniz bana sevinirim :) şimdiden teşekkürler.

Bu arada benim almayı düşündüğüm alet de şu:

link

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• marka veremem ama ucuz alma derim

0|1
    0|0
    • evet ucuz almayacağım bir tane gözüme kestirdim 1700TL inşallah adler markasından alacağım. apartmanın 5. katında oturuyorum ve ağırlığı 90kg imiş. inşallah kargocular sıkıntı çıkartmaz :))

• teşekkür ederim :)

• önemli değil :) pahalı ürünlere boşa para vermeyin diyenlere kapak olsun :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Ya aslinda yeni cikan kosu bantlarina bakmistim ben de bir ozellik eklemislerdi herhangi bir yerdeki parka gidip ordaki alana gore kosabiliyordun boyle guzel bir sey diye dusundum ben voit kullaniyorum memnunum buarada.

0|1
    0|0
    • peki sizinkisi alt katlara ses yapıyor mu? ben sabah kullanacağımdan çok önemli bu benim için..

• Dynamic iyidir.

link

link

0|1
    0|0
  • bence simdi kosu bantı alma cok ıstersen kısın alırsın mıs gibi temız havada yuru sabah

0|1
    0|0
    • şu anda zaten bisiklet sürüyorum :) asıl almamın sebebi de kış için. şu anda tatile çıkacağım ve eylül ayı gibi alacağım :) ama ses yapar da komşular rahatsız olur diye korkuyorum. hoş evimde 30 kg'lik boks torbası var :))) ona da bir şey demiyorlarsa koşuya da bir şey demezler herhalde :)))

• bisiklette sur ayrıca yurude .. bsy dmeye hakları yok :)

• senin linkteki marka güzel

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• hattrick bunun namını çok duydum ama fiyatı yüksek biraz

uygun bişey arıyorum dersen altis

0|1
    0|0
  • araştır internnetten bir tane kaliteli bişi al

0|1
    0|0
Yükleniyor...